Lista zgłoszeń - XVIII Długodystansowy Rajd na Orientację "DyMnO 2017"

zgłoszonych uczestników / opłaconych : 193 / 153
piesze uczest. rowerowe uczest. specjalne uczest.
trasa TP : 48trasa TR : 40trasa E : 18
trasa TP25 : 34trasa TR50 : 12trasa K : 18
trasa TP10 : 12trasa TR25 : 6

lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa TP (trasa piesza) - 8 godzin (ok. 50 km)
16917-05-10 13:38TPOPENKONOPELSKI MATEUSZRzeszówbrakOK
15717-05-09 7:23TPOPENKAMIŃSKI MICHAL12tri.plMarkibrakOK
15217-05-08 9:33TPOPEN KSEJBUK ANNASiedlcebrak
14617-05-09 18:57TPOPENSNOPEK MARIUSZ-brak
14517-05-09 18:58TPOPENKWIATKOWSKI MICHAŁ-brak
14117-05-05 16:43TPOPEN / M-40MAJKOWSKI MICHAŁTRIspectWarszawaMOK
13917-05-05 15:09TPOPEN / M-40PUKA HUBERTRajd Dolnego SanuStalowa Wolabrak
13617-05-05 7:35TPOPEN / M-40MAZUREK RYSZARDTŁUSZCZbrakOK
13517-05-05 0:47TPOPEN KKWIATKOWSKA PAULINAMałopolebrakOK
12117-04-30 19:40TPOPEN K / K-40SZAWDZIN ANNAWrocławLOK
11917-04-29 22:07TPOPENOLSZEWSKI KAMILWarszawaXLOK
11617-04-29 16:14TPOPENGWADERA KAMILWarszawaXLOK
11317-04-27 12:02TPOPENDRAŻAN MATEUSZMoc jest z namiWarszawaL
11217-04-27 12:02TPOPEN / M-40DRAŻAN ŁUKASZMoc jest z namiWarszawaXL
11117-04-26 9:36TPOPEN / M-40MALISZEWSKI LESZEKStryki-BykiOtwockXLOK
9317-04-24 23:15TPOPEN / M-40MAKIEŁA KAZIMIERZMKINOWarszawaLOK
8817-04-24 21:41TPOPENSZULENCKA ALEKSANDRAAdidas Runners WarsawWarszawaLOK
8717-04-24 21:22TPOPEN KSAMSEL BEATATEAM MałkiniaOrło 15SOK
8617-04-24 21:18TPOPEN / M-40ROSIŃSKI ARKADIUSZWKB Meta LubliniecOrłoMOK
8517-04-24 20:57TPOPENKOMOROWSKI MATEUSZWarszawaLOK
8417-04-24 20:09TPOPEN / M-40GORCZYCA ROMANEłkMOK
7817-04-24 13:01TPOPENJĘDROSZKOWIAK MICHAŁBohaterzy ZiemiKsiąż WielkopolskiSOK
7017-04-24 8:10TPOPEN / M-40TOPOROWSKI SŁAWOMIRMKB DreptakMińsk mazowieckiLOK
6017-04-23 12:41TPOPENBARANOWSKI LECHWarszawaXLOK
5517-04-20 21:32TPOPEN / M-40OLBRYŚ STANISŁAW ADAMKB LegionowoNasielskLOK
5217-04-20 11:15TPOPENKWITOWSKI PIOTRMazurskie TropyWarszawaMOK
5117-04-20 8:35TPOPEN KKUŚ AGNIESZKAChrumkająca CiemnośćWarszawaLOK
5017-04-20 8:33TPOPENKUŚ MICHAŁChrumkająca CiemnośćWarszawaLOK
4917-04-20 4:01TPOPEN / M-40WITCZAK PRZEMYSŁAWDreamtime TrailsWarszawaLOK
3617-04-18 11:03TPOPEN KJURKOWSKA IWONAJeruzalSOK
3517-04-18 7:12TPOPEN / M-40KACZMAREK STANISŁAWSzach SękowoSękowoLOK
3417-04-16 8:28TPOPEN / M-40WOJDAT PRZEMYSŁAWOtwockSOK
3317-04-15 22:38TPOPEN / M-40PARZYBUT JANPostęp TeamPniewyXLOK
3017-04-14 22:02TPOPEN / M-40KALICIŃSKI MAREKUkaWarszawAXLOK
2917-04-14 20:01TPOPENKILJAN PATRYKWarszawaXLOK
2817-04-14 20:00TPOPENWISNIEWSKA KILJAN KALINAWarszawaMOK
2517-04-14 13:18TPOPENKURACH PAWEŁGarwolinSOK
2417-04-13 10:26TPOPEN / M-40ROSZKOWSKI MARCINZABIEGANI PO USZYWarszawaLOK
2317-04-12 22:59TPOPENGRODECKI ŁUKASZKorpiklaaniGdańskSOK
2017-04-11 22:10TPOPENPRĄDZYŃSKI JAROSŁAWEłkMOK
1917-04-11 10:05TPOPENLISAK KRZYSZTOFOtwockSOK
1817-04-10 11:26TPOPEN / M-40KAMIŃSKI ROBERT12tri.plWarszawaXLOK
1717-04-10 11:00TPOPEN / M-40CZECHOWICZ DARIUSZDzikie Życie Run TeamKrakówM
1017-04-02 22:05TPOPENNERS MACIEKJanusze OrienteeringuWarszawaLOK
617-04-02 12:29TPOPEN / M-40WASZCZYK BERNARDMelestraWarszawaMOK
517-04-02 9:07TPOPEN / M-40MIODUSZEWSKI MATEUSZUKA/DreamRunWarszawaLOK
317-03-31 22:27TPOPEN / M-40ŁASKI TOMASZKInO StowarzyszeZielonkaLOK
217-03-31 21:48TPOPEN KSZMYT BARBARAKlub InO STOWARZYSZEWarszawaSOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa TP25 (trasa piesza) - 25 km
19317-05-12 9:33TP25OPEN KBACMAGA AGNIESZAKA-brak
18917-05-11 9:39TP25OPENKARGOL MARCIN-brak
18617-05-10 21:40TP25OPEN KKOWALCZYK KAROLINANowa Wolabrak
18517-05-10 21:39TP25OPEN / M-40KOWALCZYK JACEKNowa Wolabrak
18417-05-10 21:39TP25OPEN K / K-40KOWALCZYK BIANKANowa Wolabrak
18117-05-10 15:56TP25OPENPIĄTEK TOMASZWarszawabrak
18017-05-10 15:56TP25OPENROZENBAUM JAKUBWarszawabrak
17317-05-10 13:59TP25OPENKAPLIŃSKI KAMIL-brakOK
16617-05-09 19:03TP25OPEN KOWCZARZ JOANNAWłóczymordyPoznanbrakOK
16317-05-09 7:32TP25OPEN KBARGIEŁ KRYSTYNAWarszawabrakOK
16017-05-09 7:30TP25OPEN K / K-40OSTASZEWSKA KATARZYNA-brakOK
15617-05-09 7:21TP25OPEN / M-40KACPRZYCKI OLAFWarszawabrak
14817-05-05 23:08TP25OPEN / M-40GAWLIKOWSKI PIOTRUNTS WarszawaJózefosławbrak
13317-05-04 20:43TP25OPEN K / K-40TRYKOZKO ULATeam 360Warszawabrak
13217-05-04 16:08TP25OPENŁAZAREK DANIELKawaler Wieczorową PorąSopotbrak
12817-05-03 22:58TP25OPEN / M-40HANAS DARIUSZSS Drużyna WilkaOLSZTYNMOK
12717-05-03 11:40TP25OPEN / M-40DˇBROWSKI JAROSŁAWZawsze ostatniWarszawabrakOK
12617-05-02 14:55TP25OPENPITUŁA JAROSŁAWWarszawabrakOK
12517-05-02 14:42TP25OPENMALINOWSKI MACIEJFotograf w TerenieWarszawaMOK
12417-05-02 12:25TP25OPEN / M-40MARSZAŁEK MARCINOK!SportPruszkówbrakOK
12017-04-29 22:27TP25OPEN / M-40ROJEK PAWEŁLeśny LudekWarszawabrakOK
11517-04-28 2:52TP25OPENGODLEWSKI FILIPPTTK OchotaWarszawabrakOK
9917-04-25 19:06TP25OPEN KDYBWSKA-KOMOSA ANNAwarszawabrakOK
9617-04-24 23:43TP25OPEN KŁACZMAŃSKA JOANNAniedorajdySulejówekbrakOK
9217-04-24 23:01TP25OPEN / M-40OLBRYCHT JANUSZOLBNOWarszawabrakOK
8317-04-24 17:59TP25OPENMILEWSKI ANDRZEJMKB DreptakMińsk MazowieckiMOK
8217-04-24 16:13TP25OPEN / M-40SZELĄG TOMASZMKB DreptakMińsk MazowieckiMOK
8017-04-24 15:00TP25OPEN KPROT DANUTAWarszawabrakOK
7717-04-24 10:19TP25OPEN / M-40WALESIUK PIOTRBiałystokbrakOK
7117-04-24 8:21TP25OPEN K / K-40ŁASKA RENATAKInO StowarzyszeZielonkaMOK
6917-04-23 23:43TP25OPENGAWROŃSKI PRZEMYSŁAWZawsze ostatniWarszawabrakOK
6117-04-23 19:25TP25OPEN / M-40WIECZOREK PIOTRWARSZAWAL
5817-04-22 17:00TP25OPEN KKADŁUBOWSKA ANIAKInO StowarzyszeWarszawaXLOK
4817-04-20 0:30TP25OPEN K / K-40POLAK KATARZYNATeam 360WarszawabrakOK
4717-04-19 23:39TP25OPENWEBER ANNAWarszawabrakOK
4617-04-19 23:38TP25OPENWEBER MICHAŁWarszawabrakOK
2717-04-14 19:12TP25OPEN / M-40PARZEWSKI JERZYKU AZS WAT WarszawaWarszawaLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa TP10 (trasa piesza) - 10 km
18317-05-10 15:59TP10OPEN KBOGUSZEWSKA MAGDALENAWarszawabrakOK
18217-05-10 15:59TP10OPENDĄBROWSKI DAMIANWarszawabrakOK
17917-05-10 15:49TP10OPEN / M-40ZAJĄCZKOWSKI PIOTR-brak
17817-05-10 15:49TP10OPENMALINOWSKI JUREK-brak
17717-05-10 15:48TP10OPEN K / K-40MALINOWSKA AGNIESZKA-brak
17617-05-10 15:48TP10OPEN / M-40MALINOWSKI ZBIGNIEW-brak
12317-05-01 10:40TP10OPEN / M-40PRYJMA TOMASZFunexsportsWarszawabrakOK
10717-04-25 22:53TP10OPEN KZAKRZEWSKA MAJAKS BednarskaWarszawaSOK
10617-04-25 22:52TP10OPEN K / K-40ZAKRZEWSKA DOROTAKS BednarskaWarszawaMOK
7317-04-24 9:26TP10OPEN KCZAJKOWSKA OLGAWarszawabrakOK
7217-04-24 9:24TP10OPEN / M-40CZAJKOWSKI MAREKWarszawabrakOK
6817-04-23 23:42TP10OPEN KSOKOŁOWSKA RENATAZawsze ostatniBrwinówbrakOK
6717-04-23 23:38TP10OPEN K / K-40SOKOŁOWSKA MONIKAZawsze ostatniBrwinówbrakOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa TR (trasa rowerowa)- ok. 150 km
17517-05-10 14:07TROPEN KLIPIŃSKA KATARZYNAWarszawabrak
17417-05-10 14:01TROPEN KSKOMPSKA ANNAWarszawabrak
17217-05-10 13:54TROPEN / M-40KIELAK SLAWOMIRKielakowie.plTłuszczbrakOK
17117-05-10 13:53TROPENKIELAK IGORKielakowie.plTłuszczbrakOK
17017-05-10 13:42TROPENKIELAK HUBERTKielakowie.plTłuszczbrakOK
16817-05-09 19:06TROPENTRZECIAKIEWICZ MARCINSmashing PąpkinsWarszawabrakOK
16717-05-09 19:06TROPEN KKARPA KATARZYNASmashing Pąpkins/SNAGWarszawabrakOK
16517-05-09 18:59TROPENZADWORNY TOMASZŁódźbrakOK
16417-05-09 7:34TROPENSIEMIENIUK KRZYSZTOF-brakOK
15917-05-09 7:27TROPEN / M-40HOŁDAKOWSKI WOJCIECHWarszawabrakOK
15817-05-09 7:25TROPEN / M-40KRÓLIKOWSKI ROMANModlniczkabrakOK
15317-05-09 7:14TROPENBASTER PRZEMYSŁAWKrakówbrakOK
14717-05-05 23:05TROPEN / M-40KRASUSKI MARCINorienteering.waw.plWarszawabrak
14417-05-05 18:13TROPEN / M-40LISZKA GRZEGORZTrezado BikeTires.plTychyLOK
13417-05-04 23:44TROPENDRABIK JACEKWarszawabrakOK
13117-05-04 14:26TROPENWALENTOWSKI RADOSŁAWLosMarudersSkierniewicebrak
12217-04-30 19:41TROPEN / M-40SZAWDZIN KRZYSZTOFWrocławMOK
11417-04-27 15:17TROPEN / M-40NIEWĘGŁOWSKI PIOTRChotomów Orient TeamWiktorówLOK
9817-04-25 15:29TROPEN / M-40BOBER BARTŁOMIEJHarpaganGdyniaM
9717-04-25 12:12TROPEN / M-40SENDEREK ŁUKASZTeam 360° Piachulec OrientWarszawaL
9117-04-24 22:06TROPEN K / K-40MISIACZEK EWAKB GALERIA WARSZAWAWarszawaMOK
8117-04-24 15:10TROPENWRONA ŁUKASZTowandaSiedlceMOK
7917-04-24 13:02TROPEN / M-40ROZWADOWSKI PAWEŁStowarzyszeBrwinówLOK
7617-04-24 9:42TROPENCICHOŃ PAWEŁKOOPER ArchitekturaPoznańXLOK
6617-04-23 22:07TROPEN / M-40SMEJDA ANDRZEJWarszawaXLOK
6517-04-23 20:38TROPEN / M-40ADAMCZYK JAREKZBIERANINA Z NIESIĘCINAKONSTANTYNÓW ŁÓDZKILOK
6417-04-23 20:36TROPEN K / K-40ADAMCZYK EWAZBIERANINA Z NIESIĘCINAKONSTANTYNÓW ŁÓDZKILOK
6317-04-23 20:18TROPEN / M-40ZAWADZKI ARTURMarkiMOK
6217-04-23 20:06TROPEN / M-40FOLAND ADAMInov-8SulejówekMOK
5917-04-23 12:11TROPEN / M-40TRZMIELEWSKI ROMANCompassBolechowiceLOK
4317-04-19 10:29TROPEN KBLANK DANUTATOWANDABiała PodlaskaMOK
4017-04-18 15:58TROPEN / M-40BIOLIK GRZEGORZBiolikiZgorzałaLOK
3917-04-18 15:57TROPEN K / K-40BIOLIK AGNIESZKABiolikiZgorzałaMOK
2617-04-14 16:47TROPEN / M-40WITKOWSKI MARCINSONY MTB TEAMWARSZAWAXLOK
2217-04-12 15:23TROPENSTEFAŃSKI TOMASZWelocypedyWarszawaLOK
1617-04-09 21:19TROPEN / M-40WIKTOROWSKI KRZYSZTOFŁódźLOK
1417-04-06 23:43TROPENBANASZKIEWICZ PIOTRKTR BikeOrientKrakówL
1317-04-06 15:05TROPENMIROWSKI ŁUKASZWrocławXXLOK
717-04-02 18:56TROPEN / M-40RYGALSKI GRZEGORZWelocypedyJózefówSOK
417-04-01 17:57TROPENBRUDŁO PAWEŁKTE TrampWarszawaXLOK
117-03-31 19:30TROPENBELICA ROBERTT-Mobile Cycling TeamWarszawaMOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa TR50 (trasa rowerowa)- 50 km
19217-05-12 9:33TR50OPENMIERZWICKI KRZYSZTOFMazurskie Tropy-brak
15117-05-08 7:48TR50OPEN / M-40PRZYBYSZ PAWEŁKabaty Dziad KlubWarszawabrak
15017-05-08 7:48TR50OPEN / M-40NOWISZ JAROSŁAWKabaty Dziad KlubWarszawabrakOK
14917-05-08 7:46TR50OPEN / M-40MIŚKIEWICZ DARIUSZ1OsowiecbrakOK
14017-05-05 16:23TR50OPENBEDYCHAJ MATEUSZKS TĘCZAGdańskbrakOK
13817-05-05 13:21TR50OPENCZERWIŃSKI TOMASZKS TĘCZASkierniewicebrakOK
13717-05-05 13:17TR50OPENASZYK HUBERTKS TĘCZAWarszawabrakOK
11017-04-25 23:12TR50OPEN / M-40GĘBAROWSKI PIOTRMoPi.TeamWarszawaMOK
9517-04-24 23:22TR50OPENKROCHMAL ADAMBemowo Orienteering TeamBemowobrakOK
9417-04-24 23:22TR50OPEN KMALANOWSKA ANNAKlub AAWarszawabrakOK
1217-04-03 20:24TR50OPEN / M-40LISIECKI MAREKNKZChotomówXLOK
1117-04-03 20:18TR50OPEN / M-40TUROWSKI MACIEJOffRoadRunnersWarszawabrakOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa TR25 (trasa rowerowa)- 25 km
16217-05-09 7:31TR25OPEN / M-40OSTASZEWSKI GERARD M-brakOK
16117-05-09 7:31TR25OPENOSTASZEWSKI GERARD K-brakOK
10917-04-25 22:56TR25OPEN / M-40ZAKRZEWSKI RAFAŁKS BednarskaWarszawaLOK
10817-04-25 22:55TR25OPEN KZAKRZEWSKA SARAKS BednarskaWarszawaSOK
2117-04-12 10:25TR25OPEN / M-40JANOWSKI KONRADGSMnO WyjątkowiWarszawaLOK
1517-04-07 11:25TR25OPEN / M-40BERNADY KRZYSZTOFWarszawabrakOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa E (trasa ekstremalna)- 21 godzin
15517-05-09 7:17EOPENHADYŚ MARCINHAMBORJózefosławXL
15417-05-09 7:17EOPENHADYŚ MACIEJHAMBORPruszkówL
13017-05-04 8:17EMXSZYMAŃSKA ZUZANNAOK! Sports french-shipWarszawaSOK
12917-05-04 8:17EMXVAN TORHOUDT ADELEOK! Sports french-shipWarszawaSOK
9017-04-24 21:46EMXSTAWICKA KATARZYNATakie dwieWarszawaMOK
8917-04-24 21:46EMXMALANOWSKA ZUZANNATakie dwieWarszawaLOK
7517-04-24 9:35EOPENSKIBA TOMASZOstatniKrakówLOK
7417-04-24 9:35EOPENLENCZOWSKI JANOstatniSulejówekLOK
5417-04-20 13:58EMXBOGUMIŁ DARIUSZTEAM 360WARSZAWAMOK
5317-04-20 13:58EMXPACEK KAROLINAINDYWIDUALNIE MAZOWSZEWARSZAWASOK
4517-04-19 22:35EMXSTANEK ROBERTRUDY KOTSzczecinXLOK
4417-04-19 22:35EMXSTANEK ASIARUDY KOTSzczecinMOK
3817-04-18 15:06EOPENGRABOWSKI TOMASZStryki - Byki Adventure TeamWarszawaLOK
3717-04-18 15:06EOPENGRABOWSKI BARTŁOMIEJStryki - Byki Adventure TeamOtwockXLOK
3217-04-15 22:19EMXPIELA MAREKKlub InO StowarzyszeWarszawaLOK
3117-04-15 22:19EMXNATUSIEWICZ ANIAKlub InO StowarzyszeWarszawaMOK
917-04-02 20:05EMXDUSZAK ARKADIUSZ2PUBrwinówXLOK
817-04-02 20:05EMXDUSZAK DOROTA2PUBrwinówLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowośćkoszulkawpisowe
trasa K (trasa kajakowa)- ok. 21 km
19117-05-11 22:22KMIXJUREK KATARZYNA-brak
19017-05-11 22:22KMIXJUREK MICHAŁ-brak
18817-05-10 21:44KOPENN N-brak
18717-05-10 21:44KOPENPARFIANOWICZ MARCIN-brak
14317-05-05 18:09KMIXJAGODZIŃSKI SYLWESTERPoznańbrakOK
14217-05-05 18:09KMIXWYSOCKA BARBARAPoznańbrakOK
11817-04-29 19:02KMIXPARFIANOWICZ KATARZYNAThe PopesWarszawaSOK
11717-04-29 19:02KMIXPARFIANOWICZ ADAMThe PopesWarszawaLOK
10517-04-25 22:40KMIXBOLESTA AGNIESZKAkasjopejaKobyłkabrak
10417-04-25 22:40KMIXPILIPCZUK PRZEMYSŁAWkasjopejaKobyłkabrak
10317-04-25 22:26KOPENCZUBALSKI RAFAŁCSTPRUSZKÓWXLOK
10217-04-25 22:26KOPENCZUBALSKI ANDRZEJCSTPRUSZKÓWXLOK
10117-04-25 21:09KMIXTRZECIAK ALICJAToNieMyWarszawaSOK
10017-04-25 21:09KMIXBUGA MARIUSZToNieMyWarszawaLOK
5717-04-22 12:19KMIXGRUZIEL MAGDALENARUSKIE ZE SZPINAKIEMWARSZAWAbrakOK
5617-04-22 12:19KMIXSŁOMKA PAWEŁRUSKIE ZE SZPINAKIEMPILCHOWICEbrakOK
4217-04-19 6:53KMIXCHAŁUBIŃSKA DOROTARe-sport TeamWarszawaMOK
4117-04-19 6:53KMIXCHAŁUBIŃSKI TOMASZRe-sport TeamWarszawaSOK