Lista zgłoszeń XIX Długodystansowy Rajd na Orientację "DyMnO 2018"

zgłoszonych uczestników\ opłaconych : 183 / 142
piesze uczest. rowerowe uczest.
trasa TP50 : 54trasa TR150 : 42
trasa TP25 : 40trasa TR50 : 29
trasa TP10 : 7trasa TR20 : 9

/B>
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imię nazwa zespołu, klubmiejscowoœśćkoszulkawpisowe
trasa TP50 (trasa piesza) - scorelauf 50 km - 12 godz;
18218-05-11 8:17TP50OPENMICHALSKI ADAMHałabałaPiasecznobrak
17318-05-09 21:17TP50OPENLENCZOWSKI JANTeam360stopniSulejowekbrak
17218-05-09 16:46TP50OPENDUDA MARCINFEDERACJA FARPruszkówbrakOK
16118-05-07 12:05TP50OPENKARGOL MARCINOtwockbrak
16018-05-07 12:04TP50OPENWÓJCIK JANWarszawabrakOK
15218-05-06 18:58TP50OPEN / M-50ROSIŃSKI ARAKDIUSZWKB Meta LubliniecOrło 15SOK
14418-05-05 19:44TP50OPENTUCHOLSKI ZBIGNIEWWARSZAWAXLOK
13918-05-04 21:54TP50OPEN / M-50WĄSIK JACEKcbfsLublinXL
12218-05-02 0:31TP50OPENLISAK KRZYSZTOFOtwockSOK
12118-05-01 22:12TP50OPENZAJĄC WOJCIECHDługouchyWarszawaM
11818-04-30 15:05TP50OPENKORZENIEWSKI ŁUKASZUKA / RobimyJatke.plWarszawaMOK
11418-04-29 23:04TP50OPENŻUK TOMASZWarszawaSOK
11118-04-29 21:59TP50OPEN / M-50KROCHMAL GRZEGORZWolicaXLOK
11018-04-29 21:59TP50OPEN K / K-50KROCHMAL MAŁGORZATAWolicaLOK
10918-04-29 21:16TP50OPENALBRECHT PIOTRNieklasyfikowaniWarszawaMOK
10818-04-29 21:16TP50OPEN / M-50TOPOROWSKI SŁAWOMIRMKB DreptakMińsk mazowieckiLOK
10718-04-29 19:36TP50OPEN KJURKOWSKA IWONAJeruzalSOK
10518-04-29 18:44TP50OPENWRZOSEK ZBIGNIEWzbychwarszawaLOK
9618-04-29 13:14TP50OPENZAJAC MARCINGarwolinSOK
9518-04-29 11:40TP50OPENSTAWICKI MICHAŁPinky & The BrainWarszawaLOK
9418-04-29 11:40TP50OPEN-KSTAWICKA KATARZYNAPinky & The BrainWarszawaSOK
9018-04-28 17:21TP50OPEN KKUŚ AGNIESZKAKlub InO StowarzyszeWarszawaMOK
8918-04-28 17:21TP50OPENKUŚ MICHAŁKlub InO StowarzyszeWarszawaLOK
8118-04-27 21:17TP50OPEN / M-50RUSAK WIESŁAWX Ełcka Zmarzlina 2019Ełk/ChruścieleXLOK
8018-04-27 18:17TP50OPEN / M-50LISICKI TOMASZAP WarszawaWarszawaLOK
7918-04-27 18:17TP50OPENLISICKI PIOTRAP WarszawaWarszawaMOK
7618-04-27 12:09TP50OPENKORABIEWSKI MIKOŁAJX Ełcka Zmarzlina 2019EłkSOK
7518-04-27 11:28TP50OPEN / M-50MAKIEŁA KAZIMIERZSKPB WarszawaWarszawaLOK
7418-04-27 11:12TP50OPEN KDUSZAK DOROTA2PuBrwinówMOK
7318-04-27 11:12TP50OPENDUSZAK ARKADIUSZ2PUBrwinówXLOK
7118-04-27 9:52TP50OPENKURACH PAWEŁGarwolinSOK
6618-04-26 16:30TP50OPEN K / K-50MISIACZEK EWAKB GALERIA WarszawaWarszawaLOK
6018-04-26 9:31TP50OPEN / M-50ŁAZOWSKI KRZYSZTOFKInO Stowarzysze Do przoduWarszawaLOK
5918-04-26 9:30TP50OPEN KOSTASZEWSKA KATARZYNAPiasecznoMOK
5818-04-26 9:30TP50OPENKALICIŃSKI MAREKUKAWarszawaXXLOK
5718-04-26 8:46TP50OPENMALISZEWSKI LESZEKStryki-BykiOtwockXLOK
5218-04-25 8:35TP50OPEN KSZMYT BARBARAKlub InO STOWARZYSZEWarszawaSOK
5118-04-25 8:14TP50OPEN KSEJBUK ANNAZjebasSiedlceSOK
5018-04-24 22:52TP50OPENLATECKI LECHWarszawaSOK
4218-04-23 22:03TP50OPEN / M-50PARZYBUT JANPostęp teamPniewyXLOK
4018-04-23 20:48TP50OPEN / M-50GORCZYCA ROMANX Ełcka Zmarzlina 2019EłkMOK
3818-04-23 17:32TP50OPENBOLANOWSKI JANŁódźMOK
3718-04-23 8:27TP50OPEN / M-50KACZMAREK STANISŁAWSzach SękowoSękowoLOK
3018-04-19 14:07TP50OPEN / M-50OLBRYŚ STANISŁAW ADAMKB LegionowoNasielskSOK
2518-04-18 17:35TP50OPENKWITOWSKI PIOTRMazurskie TropyWarszawaMOK
2218-04-17 18:03TP50OPENWOJDAT PRZEMYSŁAWOtwockS
2018-04-17 14:15TP50OPEN K / K-50ŁASKA RENATAKInO StowarzyszeZielonkaMOK
1918-04-17 14:15TP50OPEN / M-50ŁASKI TOMASZKInO StowarzyszeZielonkaMOK
1518-04-16 13:20TP50OPEN / M-50WSZEBOROWSKI DARIUSZX Ełcka Zmarzlina 2019EłkLOK
1318-04-16 11:34TP50OPEN / M-50KACPRZYCKI OLAFOlo SoloWarszawaXXLOK
1018-04-15 19:20TP50OPENCZECHOWICZ DARIUSZDzikie Życie Run TeamKrakówMOK
918-04-15 10:32TP50OPENWASZCZYK BERNARDMelestraWarszawaMOK
418-04-13 12:21TP50OPENMIODUSZEWSKI MATEUSZUKAWarszawaLOK
318-04-13 11:32TP50OPENKAMIŃSKI ROBERT12tri.plWarszawaXLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowoœśćkoszulkawpisowe
trasa TP25 (trasa piesza) - 25 km - 6 godz.;
18118-05-10 20:16TP25OPENKOWALCZYK JACEKZ Archiwum xNowa Wolabrak
18018-05-10 20:14TP25OPENROMAN KOWALSKIZ Archiwum XWarszawabrak
17918-05-10 20:11TP25OPENKOWALCZYK BIANKAZ archiwum XNowa Wolabrak
17518-05-10 9:24TP25OPENMATWIEJCZYK GABRIELAntropolog BiomWarszawabrakOK
17418-05-10 9:23TP25OPENKOWALCZYK MICHAŁAntropolog BiomWarszawabrakOK
16418-05-07 15:24TP25OPENMOTEL PAWEŁWarszawabrakOK
15718-05-06 22:08TP25OPENNERS MACIEKJanusze OrienteeringuWarszawabrakOK
15618-05-06 22:08TP25OPEN KSZCZEPIŃSKA AGNIESZKARącze PomrowyWarszawabrakOK
14718-05-06 11:02TP25OPEN KSZAWDZIN ANNAWrocławbrakOK
14118-05-04 22:37TP25OPEN / M-50URBANIAK KRZYSZTOFPZOSWarszawabrak
13818-05-04 16:49TP25OPENMARSZAŁEK MARCINOK! SPORTPRUSZKÓWbrakOK
13718-04-29 17:25TP25OPEN / M-50KASEJA MACIEJNiezła Korba | KB ERGOIzabelinbrak
13618-04-29 17:21TP25OPENKASEJA JANNiezła Korba | KB ERGOWarszawaM
13318-05-04 13:20TP25OPENGALICZ KAROLBKS Wataha WarszawaWarszawaM
12918-05-03 18:54TP25OPEN / M-50PARZEWSKI JERZYKU AZS WAT WarszawaWarszawabrakOK
12818-05-03 6:49TP25OPEN / M-50MIŚKIEWICZ DARIUSZOsowiecbrakOK
12718-05-02 21:50TP25OPENŻUKOWSKA JUSTYNAŚlepe Kociaki TeamBiałystokbrakOK
12618-05-02 21:50TP25OPENSTOLC WOJTEKŚlepe Kociaki TeamBiałystokbrakOK
12518-05-02 21:44TP25OPENSIEMIENIUK MARTAŚlepe Kociaki TeamDobrzyniewo DużebrakOK
12418-05-02 21:44TP25OPENSIEMIENIUK KRZYSZTOFŚlepe Kociaki TeamDobrzyniewo DużebrakOK
12018-05-01 21:23TP25OPENPITUŁA JAROSŁAWWarszawabrakOK
9318-04-28 23:06TP25OPENMILEWSKI ANDRZEJMKB DREPTAKMińsk MazowieckiMOK
9118-04-28 20:56TP25OPEN KTRYKOZKO URSZULATEAM 360WARSZAWAMOK
8718-04-28 13:31TP25OPENKACZMARCZYK SZYMONWarszawaLOK
8618-04-28 12:50TP25OPENGŁOGOWSKI MACIEJBanda ŁysegoWarszawabrakOK
8518-04-28 10:24TP25OPEN KSOKOLOWSKA MONIKAZawsze ostatniWarszawabrakOK
8418-04-28 10:24TP25OPENGAWRONSKI PRZEMYSLAWZawsze ostatniWarszawabrakOK
7818-04-27 17:55TP25OPENCHOJNOWSKI TOMASZBanda ŁysegoToruńbrakOK
7718-04-27 15:21TP25OPENGODLEWSKI FILIPPTTK OchotaWarszawabrakOK
7018-04-27 7:09TP25OPENNOLKA-WISNIEWSKI KAROLbanda lysegoTORUŃbrakOK
6918-04-26 17:29TP25OPEN K / K-50ŁAPANOWSKA KAMILADzika CzesiaWarszawabrakOK
6818-04-26 17:29TP25OPEN / M-50ŁAPANOWSKI JACENTYDzika CzesiaWarszawabrakOK
6318-04-26 11:20TP25OPENWALESIUK PIOTRTRIFLEXBiałystokbrakOK
5518-04-25 23:28TP25OPEN / M-50OLBRYCHT JANUSZOLBnOWarszawabrakOK
4918-04-24 22:04TP25OPEN KCHAŁUBIŃSKA DOROTAWarszawabrakOK
4818-04-24 22:04TP25OPENCHAŁUBIŃSKI TOMASZWarszawaMOK
4618-04-24 20:06TP25OPENDREWNIAK LESZEKWarszawabrakOK
3618-04-20 14:06TP25OPEN KTROJECKA MARTAOK!SPORTPIASTÓWbrakOK
1618-04-16 14:35TP25OPEN / M-50NOWICKI DAREKAWF WarszawaŚwinorojeLOK
618-04-13 23:06TP25OPENROJEK PAWEŁLeśny LudekWarszwaXLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowoœśćkoszulkawpisowe
trasa TP10 (trasa piesza) - 10 km - 4 godz.;
13518-05-04 13:30TP10OPEN KDANILUK KARINABKS Wataha WarszawaMińsk MazowieckiS
13418-05-04 13:20TP10OPEN K / K-50GALICZ KRYSTYNABKS Wataha WarszawaWarszawa
11618-04-29 23:54TP10OPENCZUBALSKI MACIEJCSTPruszkówMOK
11518-04-29 23:54TP10OPENCZUBALSKI RAFAŁCSTPruszkówXLOK
6718-04-26 16:37TP10OPEN KKADŁUBOWSKA ANIAKInO StowarzyszeWarszawaXLOK
5418-04-25 13:05TP10OPENWSZEBOROWSKI KACPERX Ełcka Zmarzlina 2019EłkLOK
5318-04-25 13:05TP10OPEN KWSZEBOROWSKA AGNIESZKAX Ełcka Zmarzlina 2019EłkLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowoœśćkoszulkawpisowe
trasa TR150 (trasa rowerowa)- scorelauf 120 km - 12 godz.;
17818-05-10 17:18TR150OPENBUCIAK PIOTRTeam 360ºWarszawabrak
17118-05-09 16:22TR150OPEN KCZECZOTT MAŁGORZATAUKAWarszawabrakOK
16618-05-08 19:37TR150OPENMIERZWICKI KRZYSZTOFMazurskie TropyWarszawaM
16518-05-08 16:24TR150OPENZADWORNY TOMASZza œrednioŁódŸbrakOK
16318-05-07 14:48TR150OPENHADYŚ MACIEJHamborJózefosławL
16218-05-07 14:48TR150OPENHADYŚ MARCINHamborJózefosławXL
15518-05-06 21:17TR150OPEN KGRUZIEL-SŁOMKA MAGDALENATeam360WarszawaMOK
15418-05-06 21:17TR150OPENSŁOMKA PAWEŁKTR BikeOrientWarszawaMOK
15318-05-06 20:42TR150OPENNIEWĘGŁOWSKI PIOTRWiktorówXLOK
14918-05-06 16:44TR150OPENHOŁDAKOWSKI WOJCIECH.WarszawaLOK
14818-05-06 11:02TR150OPENSZAWDZIN KRZYSZTOFWrocławMOK
14618-05-06 10:30TR150OPENKOTOWSKI JÓZEFSzalone naleśnikiPruszkówXL
14518-05-06 3:15TR150OPENJANISZEWSKI PIOTRŁadyXLOK
14318-05-05 14:03TR150OPENBELICA ROBERTT-Mobile Cycling TeamWarszawaMOK
14218-05-05 12:30TR150OPENBASTER PRZEMYSŁAWKRAKÓWSOK
11918-05-01 0:17TR150OPENŁOSIEWICZ MARIUSZMorenka TeamBojanoXLOK
11718-04-30 8:20TR150OPENSTEFAŃSKI TOMASZWelocypedyWarszawaLOK
10618-04-29 18:46TR150OPENKIELAK HUBERTBłażej Kielak 1%TłuszczXLOK
10418-04-29 18:42TR150OPENKIELAK IGORBłażej Kielak 1%TłuszczMOK
10318-04-29 18:42TR150OPENKIELAK SŁAWOMIRBłażej Kielak 1%TłuszczMOK
9918-04-29 17:11TR150OPENCICHOŃ PAWEŁKoper ArchitekturaPoznańXLOK
9818-04-29 16:57TR150OPEN KPACEK KAROLINAWARSZAWASOK
8818-04-28 16:34TR150OPENOTOLSKI ŁUKASZAdventure ExpressWarszawa (Targówek)XLOK
8218-04-27 23:06TR150OPEN / M-50SMEJDA ANDRZEJSAnFiWarszawaLOK
6518-04-26 12:00TR150OPENKRASUSKI MARCINOK!Sport WarszawaWarszawaLOK
6418-04-26 11:27TR150OPEN / M-50LISZKA GRZEGORZTrezado BikeTires.plTychyLOK
5618-04-25 23:36TR150OPEN / M-50CZUBALSKI ANDRZEJCSTPruszkówLOK
4518-04-24 9:37TR150OPEN / M-50NOWAK ANDRZEJGERAPPAWARSZAWAMOK
4418-04-24 0:12TR150OPEN KKWITOWSKA ANNAMazurskie TropyWarszawaL
4318-04-23 22:11TR150OPENZAWADZKI ARTURASPMarkiMOK
3918-04-23 17:50TR150OPENWESOŁOWSKI STEFANKoło BrzeguKołobrzegMOK
3418-04-20 11:30TR150OPENSADOWSKI MAREKJMDekoratornia.plCzapleXLOK
3318-04-19 20:56TR150OPEN KBLANK DANUTATowandaBiała PodlaskaMOK
3218-04-19 20:21TR150OPENWRONA ŁUKASZTowandaSiedlceMOK
3118-04-19 19:04TR150OPEN / M-50PIWAKOWSKI ANDRZEJHarpaganGdańskLOK
2918-04-19 11:41TR150OPENWITKOWSKI MARCINZaszyciWarszawaXLOK
1718-04-17 0:21TR150OPENLISIECKI MAREKBike Fun LegionowoChotomówXLOK
1418-04-16 12:37TR150OPENWIECZOREK JAROSŁAWRajd Liczyrzepy / Europa UbezpieczeniaWrocławL
1218-04-16 0:04TR150OPENBRUDŁO PAWEŁKTE TrampWarszawaXLOK
1118-04-15 22:17TR150OPENWALENTOWSKI RADOSŁAWLosMarudersSkierniewiceM
818-04-14 20:07TR150OPENRYGALSKI GRZEGORZWelocypedyJózefówMOK
218-04-13 9:46TR150OPENMIROWSKI ŁUKASZWROCŁAWXLOK
118-04-13 7:36TR150OPEN / M-50WIKTOROWSKI KRZYSZTOFŁódźLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowoœśćkoszulkawpisowe
trasa TR50 (trasa rowerowa)- 50 km - 6 godz.;
18318-05-11 9:19TR50OPENKUCIAPSKI GNIEWOMIRWarszawabrak
17718-05-10 14:55TR50OPENPARZYSZEK DARIUSZOneWarszawabrak
17618-05-10 14:53TR50OPENPARZYSZEK ADAMOneWarszawabrak
17018-05-08 21:59TR50OPENPRZYBYSZ PAWEŁKabaty Dziad KlubWarszawabrakOK
16918-05-08 21:45TR50OPENRŻYSKO MICHAŁKabaty Dziad KlubWarszawabrak
16818-05-08 21:41TR50OPENNOWISZ JAROSŁAWKabaty Dziad KlubWarszawabrakOK
16718-05-08 19:37TR50OPEN KBACMAGA AGNIESZKAWarszawabrak
15918-05-07 10:44TR50OPENSZYMAŃSKI ADAMUKS FalenicaWarszawabrak
15818-05-07 10:43TR50OPEN KSZYMAŃSKA ALIDAUKS FalenicaWarszawabrak
14018-05-04 21:54TR50OPENWIECZOREK PIOTRWarszawaM
13218-05-04 13:04TR50OPENBARTOS PAWEŁQ-LINKNOWE LIPINYXXLOK
13118-05-03 23:58TR50OPENGĘBAROWSKI PIOTRASPWarszawaM
13018-05-03 21:53TR50OPENMARCINKIEWICZ GRZEGORZNASZ BIKE TeamWołominbrak
12318-05-02 10:56TR50OPENROKICKI ŁUKASZDębe WielkieLOK
11318-04-29 22:30TR50OPEN KWEBER ANNAWarszawaMOK
11218-04-29 22:30TR50OPENWEBER MICHAŁWarszawaMOK
10218-04-29 17:25TR50OPEN / M-50KASEJA MACIEJNiezła Korba | KB ERGOIzabelinbrak
10118-04-29 17:24TR50OPENKASEJA ŁUCJANiezła Korba | KB ERGOWarszawaS
10018-04-29 17:21TR50OPENKASEJA JANNiezła Korba | KB ERGOWarszawaM
9718-04-29 16:39TR50OPEN KSZYMAŃSKA ZUZANNATeam 360ºWarszawaS
8318-04-27 23:58TR50OPENGOLICKI DOMINIKHealthQuestWarszawaMOK
6218-04-26 11:19TR50OPENDOMŻALSKI SEBASTIANWarszawabrakOK
3518-04-20 12:42TR50OPENLESISZ KAMILUNTS WarszawaWarszawaMOK
2818-04-19 8:09TR50OPENMIŃKOWSKI MARCINPiastowL
2718-04-18 20:19TR50OPEN / M-50KRAWCZYK STANISŁAWSulejówekXXLOK
2618-04-18 20:19TR50OPENBOCHOWICZ PIOTRSulejówekLOK
2318-04-18 10:39TR50OPEN / M-50LESZCZYŃSKI TOMASZWarszawaXXLOK
1818-04-17 9:10TR50OPENOSTASZEWSKI GERARDPIASECZNObrakOK
718-04-14 7:48TR50OPENLISIECKI MAREKBike Fun LegionowoChotomówXLOK
518-04-13 17:50TR50OPENKULIK PAWEŁLeniwce.plSiedlceLOK
lp.data zgłoszeniatrasakategorianazwisko i imięnazwa zespołu, klubmiejscowoœśćkoszulkawpisowe
trasa TR25 (trasa rowerowa)- 20 km - 4 godz.;
15118-05-06 18:26TR20OPEN / M-50JANOWSKI PIOTRJanowscyWarszawaXXL
15018-05-06 18:26TR20OPENJANOWSKI FILIPJanowscyWarszawaM
9218-04-28 22:43TR20OPEN / M-50JACKOWSKI WŁODZIMIERZDERBY-20WarszawaLOK
7218-04-27 10:11TR20OPENWRONIAK ADAMTeam 360 StopniWołominbrakOK
6118-04-26 10:16TR20OPEN / M-50JANOWSKI KONRADKS Spójnia WarszawaWarszawaLOK
4718-04-24 21:26TR20OPENGRABOWSKI PATRYKWarszawabrakOK
4118-04-23 21:20TR20OPENZARĘBA SEBASTIANZąbkibrakOK
2418-04-18 14:19TR20OPENBERNADY KRZYSZTOFWarszawabrakOK
2118-04-17 16:45TR20OPEN / M-50CEGIEŁKA JANKU AZS WAT WarszawaWarszawaXL