ZAW-OR 2007 – klasyk
w 30 rocznicę powstania HKT „TREP” PTTK
DATA : 25 marca 2007 r. (niedziela)
MIEJSCE : Białobrzegi, Szkoła Podstawowa, ul. WP 21
RANGA ZAWODÓW : B-RTZ
FORMA : dzienny, indywidualny bieg na orientację na dystansie
klasycznym, 23 runda XIII Zimowych zawodów Kontrolnych
MAPA : „Dąbkowizna”, 01-20-903-MAZ, 1 : 10 000, e = 2,5 m
aktualność : lato 2001 r. autor : Jerzy Parzewski
ORGANIZATOR : HKT „TREP” PTTK, ul. Mińska 18, 03-808 Warszawa
ZESPÓŁ ORGANIZACYJNO-SĘDZIOWSKI :
Kierownik Zawodów (KZ) - Andrzej Krochmal
Sędzia Główny (SG) - Andrzej Krochmal, S-1
Budowniczy Tras (BT) - Andrzej krochmal, BT-1
Kierownik Startu (KS) - Jerzy Orlański, S-1
Kierownik Mety (KM) - Andrzej Krochmal, S-1
Zespół budowniczego tras - Andrzej Kędziorek, S-3, Dariusz
Ładziak
Projekt graficzny - Andrzej Mroczek
UCZESTNICTWO : wystartowało 70 zawodników z 64 zgłoszonych (w tym
18 zawodniczek i 52 zawodników) z 9 klubów i indywidualnie
(sklasyfikowano 69, nie sklasyfikowano 1) w 24 kategoriach na 6
trasach.
PROTESTY : nie zgłoszono
POGODA : słonecznie, temp. ok. 15oC
NAGRODY : - trofea za zwycięstwo na trasie oraz dyplomy
- okolicznościowy żeton (srebrny) z Mennicy Polskiej S.A.
PODZIĘKOWANIA : Organizatorzy wyrażają serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Białobrzegach za udostępnienie pomieszczeń szkolnych. Organizatorzy dziękują wszystkim zawodnikom, którzy zaszczycili swoją obecnością 30 edycję „ZAW-ORu” i obchody 30 rocznicy powstania HKT „TREP” PTTK oraz aktywnie uczestniczyli w rywalizacji na trasie i w konsumpcji urodzinowego sernika. Za udział w zawodach przedstawiciele otrzymali pamiątkowy „srebrny” żeton ufundowany przez Mennicę Polską S.A.
Impreza dofinansowana została ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy Dzielnicy Praga Południe
WYNIKI
TRASA A 3,27 km, 7 PK, t = 7’49”
lp. |
czas |
nazwisko i imię |
klub |
nr |
kat. |
m. |
1. |
24,28 |
Kluczka Ola,93 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-14 |
1 |
2. |
27,03 |
Urbanowicz Beata,93 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-14 |
2 |
3. |
30,08 |
Wołowczyk Krzysztof,95 |
UNTS Warszawa |
|
M-12 |
1 |
4. |
30,15 |
Maruszak Mariusz,95 |
WKS Gwardia |
|
M-12 |
2 |
5. |
30,50 |
Konarzewski Sebastian,95 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-12 |
3 |
6. |
33,37 |
Szlendak Joanna,93 |
UNTS Warszawa |
|
K-14 |
3 |
7. |
38,30 |
Rosochacki Marefk,96 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-12 |
4 |
8. |
45,58 |
Gliński Jan,40 |
UNTS Warszawa |
|
M-65 |
1 |
9. |
47,39 |
Zielczyńska Helena,27 |
A-TO-MY |
|
K-80 |
1 |
10. |
49,33 |
Glińska Barbara,49 |
UNTS Warszawa |
|
K-55 |
1 |
11. |
51,22 |
Zielczyński Mieczysław,30 |
A-TO-MY |
|
M-75 |
1 |
12. |
51,50 |
Gzowski Mateusz,95 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-12 |
5 |
13. |
52,36 |
Czaplińska Agnieszka,94 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-14 |
4 |
14. |
53,45 |
Kazimierski Piotr,95 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-12 |
6 |
15. |
62,52 |
Drzewiecki Paweł,95 |
WKS Gwardia |
|
M-12 |
7 |
- |
nkl |
Olszewski Bartek,95 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-12 |
- |
TRASA B 4,70 km, 7 PK, t=5’54”
1. |
27,42 |
Wicha Małgorzata,91 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-16 |
1 |
2. |
31,58 |
Patejko Tadeusz,48 |
WKS Gwardia |
|
M-55 |
1 |
3. |
33,00 |
Kurek Tomasz,93 |
UKS OsiR G.Kalwaria |
|
M-14 |
1 |
4. |
34,10 |
Owczarek Rafał,93 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-14 |
2 |
5. |
34,19 |
Nowak Bartosz,93 |
WKS Gwardia |
|
M-14 |
3 |
6. |
35,24 |
Janowski Konrad,49 |
WKS Gwardia |
8817 |
M-55 |
2 |
7. |
36,01 |
Oleszczuk Piotr,94 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-14 |
4 |
8. |
37,42 |
Wicha katarzyna, |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-16 |
2 |
9. |
38,04 |
Sypuła Maciej,93 |
WKS Gwardia |
|
M-14 |
5 |
10. |
39,54 |
Urbanowicz Joanna,91 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-16 |
3 |
11. |
40,04 |
Majewski Igor, |
WKS Gwardia |
|
M-14 |
6 |
12. |
41,44 |
Urbanowicz Monika,91 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-16 |
4 |
13. |
47,10 |
Kołosińska Małgorzata,92 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
K-16 |
5 |
14. |
50,32 |
Bartkowiak Henryk,46 |
GIBnO |
|
M-60 |
1 |
15. |
52,45 |
Wysocki Stanisław,29 |
WKS Gwardia |
|
M-75 |
1 |
16. |
63,55 |
Sotniczuk Maria,92 |
UNTS Warszawa |
|
K-16 |
6 |
17. |
69,41 |
Olbrycht Anna,56 |
OLBnO |
|
K-50 |
1 |
18. |
118,30 |
Jabłoński Piotr,91 |
WKS Gwardia |
|
M-16 |
- |
TRASA C 5,59 km, 11 PK, t=6’49”
1. |
38,08 |
Mossakowski Przemysław,60 |
Ind. |
|
M-45 |
1 |
2. |
39,21 |
Wałachowski janusz,59 |
Ind. |
|
M-45 |
2 |
3. |
42,08 |
Machowski Władysław,59 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-45 |
3 |
4. |
42,19 |
Krochmal Grzegorz,59 |
KU AZS-WAT |
8914 |
M-45 |
4 |
5. |
44,04 |
Piekarski Ryszard,91 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-16 |
1 |
6. |
44,10 |
Wołek Ewa,68 |
Ind. |
|
K-35 |
1 |
7. |
44,59 |
Kurek Krzysztof,92 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-16 |
2 |
8. |
45,45 |
Przybyła Sylwester,57 |
KU AZS-WAT |
8906 |
M-50 |
1 |
9. |
47,08 |
Sypuła Sławomir,58 |
UNTS |
|
M-45 |
5 |
10. |
48,07 |
Gryziński Michał, |
A-TO-MY |
423 |
M21B |
1 |
11. |
53,19 |
Wołowczyk Mariola,68 |
UNTS |
8731 |
K-35 |
2 |
12. |
53,55 |
Olbrycht Janusz,55 |
OLBnO |
|
M-50 |
2 |
13. |
54,47 |
Czapliński Paweł,91 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-16 |
3 |
14. |
64,24 |
Wójcik Beata,66 |
WKS Gwardia |
|
K-40 |
1 |
15. |
70,07 |
Wróblewska Bogna,58 |
UNTS |
|
K-45 |
1 |
TRASA D 7,36 km, 15 PK, t=6’20”
1. |
46,35 |
Strzębicki Kuba,90 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
8116 |
M-18 |
1 |
2. |
52,22 |
Strzębicki Szymon,89 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
8112 |
M-18 |
2 |
3. |
54,08 |
Urbaniak Krzysztof,67 |
WKS Gwardia |
8813 |
M-40 |
1 |
4. |
55,47 |
Chachurski Ryszard,63 |
KU AZS-WAT |
8921 |
M-40 |
2 |
5. |
56,45 |
Wołowczyk Marek,63 |
UNTS |
8732 |
M-40 |
3 |
6. |
70,05 |
Wróblewski Mateusz,89 |
UNTS |
|
M-18 |
3 |
7. |
70,42 |
Wróblewski Tadeusz, |
UNTS |
|
M-45 |
4 |
8. |
72,12 |
Miłek Alan,88 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
8121 |
M-20 |
- |
9. |
82,37 |
Lech Paweł,65 |
GIBnO |
|
M-40 |
5 |
10. |
88,25 |
Sotniczuk Cezary,63 |
UNTS |
|
M-40 |
6 |
11. |
118,03 |
Trzpil Danuta,51 |
OKS Otwock |
8511 |
K-55 |
1 |
TRASA E 8,78 km, 19 PK, t=6’23”
1. |
56,07 |
Gzowski Krzysztof,87 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
8129 |
M-20 |
1 |
2. |
57,53 |
Lendzioszek Paweł,77 |
Ind. |
|
M-21 |
2 |
3. |
63,58 |
Sędłak Krystian,73 |
Ind. |
|
M-21 |
3 |
4. |
66,26 |
Trzpil Lech,49 |
OKS Otwock |
|
M-55 |
4 |
5. |
76,54 |
Przybyła Krzysztof,86 |
UNTS |
|
M-21 |
5 |
6. |
91,16 |
Kubisiak Marek,77 |
SSRS |
|
M-21 |
6 |
TRASA N 3,6/3,1 km, 5 PK, t=8’45”
1. |
31,32 |
Mossakowski Wojciech,98 |
Ind. |
|
M-10N |
1 |
2. |
35,07 |
Wołowczyk Michał,97 |
UNTS |
|
M-10N |
2 |
3. |
41,27 |
Gzowski Jan,00 |
UKS OSiR G.Kalwaria |
|
M-10N |
3 |
4. |
51,15 |
Sotniczuk Piotr,98 |
UNTS |
|
M-10N |
4 |
Sędzia Główny
/-/ Andrzej Krochmal