WYNIKI w BnO
TRASA A dł. 2 025/ 1 410 m, 5 PK
1. |
15,23 |
Rapczyński Antoni,00 (+1) |
Ind. Warszawa |
M-10 R |
|
2. |
16,15 |
Rapczyński Jan,98 |
Ind. Warszawa |
M-10 |
|
3. |
17,20 |
Kacprzak Marcin,99 |
Ind. Warszawa |
M-10 |
|
4. |
19,30 |
Janowska Wiktoria,04 (+1) |
Ind. Warszawa |
K-10 R |
|
5. |
19,40 |
Berent Marta, (+1) |
Ind. Warszawa |
K-10 R |
|
6. |
20,05 |
Swęda Natalia,99 |
UKS Super Kazuń |
K-12 |
|
7. |
20,50 |
Bernaciak Maciej,98 |
UKS Saper Kazuń |
M-12 |
|
8. |
21,48 |
Choroś Tomasz,00 |
UKS Saper Kazuń |
M-10 |
|
9. |
38,42 |
Kacprzak Monika,66 |
Ind. Warszawa |
K-40 |
TRASA B dł. 1 960 m, 8 PK
1. |
22,37 |
Bartkowiak Henryk,46 |
GIBnO Nowa Iwiczna |
M-60 |
|
2. |
24,50 |
Gliński Marcin,96 |
WKS Gwardia |
M-12 |
|
3. |
26,27 |
Dadek Joanna,96 |
UKS Saper Kazuń |
K-12 |
|
4. |
26,34 |
Zielczyńska Helena,27 |
A-TO-MY Warszawa |
K-80 |
|
5. |
27,15 |
Sielczyński Mieczysław,30 |
A-TO-MY Warszawa |
M-75 |
|
6. |
27,40 |
Berent Andrzej,36 |
Ind. Warszawa |
M-70 |
|
7. |
29,59 |
Zembrzuska Magdalena, |
UNTS Warszawa |
K- |
|
8. |
35,25 |
Gliński Przemysław,99 |
SP 143 |
M-10 |
TRASA C dł. 2 635 m, 12 PK
1. |
16.58 |
Majewski Igor,93 |
WKS Gwardia |
M-16 |
|
2. |
18,38 |
Sypuła Maciej,93 |
WKS Gwardia |
M-16 |
|
3. |
18,54 |
Dudek Wojciech,94 |
UKS Saper Kazuń |
M-14 |
|
4. |
19,27 |
Kozlowski Jacek,57 |
GIBnO Warszawa |
M-50 |
|
5. |
21,37 |
Sypuła Sławomir,58 |
UNTS Warszawa |
M-50 |
|
6. |
28,59 |
Gliński Jan,40 |
UNTS Warszawa |
M-65 |
|
7. |
34,26 |
Glińska Barbara,49 |
UNTS Warszawa |
K-55 |
|
8. |
39,54 |
Olbrycht Anna,56 |
OLBnO Warszawa |
K-50 |
|
9. |
44,19 |
Ladzik Dominika,94 |
Ind. Warszawa |
K-14 |
|
10. |
44,30 |
Kacprzak Ola,93 |
Ind. Warszawa |
K-16 |
|
- |
nkl |
Garbuliński Grzegorz,94 |
UKS Saper Kazuń |
M-14 |
TRASA D dł. 4 355 m, 17 PK
1. |
21,24 |
Krasuski Marcin,72 |
Ind. Warszawa |
M-21 |
|
2. |
25,05 |
Bieniek Marcin,89 |
UKS Saper Kazuń |
M-18 |
|
3. |
25,08 |
Przybyła Sylwester,57 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-50 |
|
4. |
26,03 |
Wasilewski Stanisław,46 |
UKS Saper Kazuń |
M-60 |
|
5. |
26,10 |
Krochmal Grzegorz,59 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-45 |
|
6. |
27,13 |
Krupiński Andrzej,69 |
UKS Saper Kazuń |
M-35 |
|
7. |
29,33 |
Pawuska Jacek,78 |
M-21 |
||
8. |
30,10 |
Swęda Marcin,93 |
UKS Saper Kazuń |
M-16 |
|
9. |
30,29 |
Garbuliński Krzysztof,91 |
UKS Saper Kazuń |
M-18 |
|
10. |
31,03 |
Szlendak Krzysztof,68 |
M-40 |
||
11. |
31,09 |
Szlendak Joanna,93 |
UNTS Warszawa |
K-16 |
|
12. |
31,50 |
Mysłek Radosław,75 |
M-21 |
||
13. |
31,55 |
Olbrycht Janusz,55 |
OLBnO Warszawa |
M-50 |
|
14. |
32,00 |
Łapanowski Jacenty,50 |
KU AZS WAT Warszawa |
M-55 |
|
15. |
34,31 |
Janowski Konrad,49 |
WKS Gwardia |
M-55 |
|
16. |
41,54 |
Wójcik Beata,66 |
WKS Gwardia |
K-40 |
|
17. |
43,19 |
Kacprzak Kamil,91 |
Ind. Warszawa |
M-18 |
|
18. |
44,00 |
Kwiatkowska Dorota, |
Ind. Warszawa |
K- |
|
- |
nkl |
Kwiatkowski Krystian,80 |
UKS Saper Kazuń |
M-21 |
Sędzia Główny
/-/ Andrzej Krochmal