Lista zgłoszeń na X Bieg Wedla 2015

zgłoszonych uczestników trasa A : 78
zgłoszonych uczestników trasa B : 88
zgłoszonych uczestników trasa C : 431
zgłoszonych uczestników trasa D : 424
razem : 1021
zgłoszonych dzieci : 166
zgłoszonych dorosłych : 855
w kat. dod. 'Smorzadowiec' : 12
w kat. dod. 'Kamionek' : 21
w kat. dod. 'K35' : 76
w kat. dod. 'M50' : 29

Błędna deklaracja trasy (ew. start poza konkursem - PK)

lp.data zgłoszenianazwisko i imięrocznikklub/miejscowoœćtrasaklas. dod.koszulkanr. startowywpisowe
Trasa A - start godz. 11.00 (1 pętla) dzieci i młodzież do lat 15 (ur. w 2000 r. i póŸniej) oraz osoby w wieku 70 lat i więcej (1942 i wczeœniej) - 1,86 km
4102014-11-ŻUKOWSKI FILIP2001WarszawaA -M78OK
12192015-01-ZIELCZYŃSKI MIECZYSŁAW1930A-To-MyA - 77OK
12202015-01-ZIELCZYŃSKA HELENA1927A-To-MyA - 76OK
4282014-11-WOLAŃCZYK JAKUB2005DAWAJ MARYŚKAA -146 cm/10 lat75OK
9682014-12-WOJCIECHOWSKI JEREMI2006Praga BiegaA -XS74OK
6892014-11-WIEŚNIAK ZUZANNA2007Sp 209/BielanyA - 73OK
3682014-11-WIECZOREK KAMILA2005WarszawaA - 72OK
5502014-11-SZYMBORSKI MATEUSZ2004WarszawaA -146 cm/10 lat71OK
2302014-11-SZYMAŃSKI JAKUB2004ZĄbkiA - 70OK
742014-11-SZELACHOWSKI PAWEŁ2007WarszawaA - 69OK
362014-11-SZELACHOWSKA HELENA2007WarszawaA - 68OK
2602014-11-SUSKIEWICZ MAJA2004SzkoŁa Podstawowa 261A -XS67OK
5772014-11-STĘPNIAK FILIP2000WarszawaA - 66OK
6272014-11-STASIAK KACPER2001UKS SAPER/KazuŃ NowyA - 65OK
13222015-01-SOLOMON BENJAMIN KAIN2000WarszawaA - 64OK
6352014-11-SADOWIŃSKI ARKADIUSZ2003WarszawaA - 63OK
1122014-11-ROMANOWSKA JUSTYNA2003WarszawaA - 62OK
13132015-01-REJMENT NATALIA2005WarszawaA - 61OK
4372014-11-PYZEL FRANCISZEK2006WarszawaA -134 cm/8 lat60OK
72014-11-PULKOWSKI ŁUKASZ2005WarszawaA -146 cm/10 lat59OK
5142014-11-POTEMPSKA ANASTAZJA2006Zabiegani po uszyA - 58OK
772014-11-PORYCKA KLAUDIA2005UKS GepardA - 57OK
9352014-12-PŁOSZKA ALEKS2007MarkiA - 56OK
4462014-11-PIELASA ADAM2006MarkiA - 55OK
10802014-12-PIEKUTOWSKI WIKTOR2006JabŁonnaA -134 cm/8 lat54OK
5352014-11-PERZYNA KACPER2005ursusA - 53OK
4602014-11-PAPROCKI OLIWIER2007DĘbe WielkieA - 52OK
4592014-11-PAPROCKI JAKUB2005DĘbe WielkieA - 51OK
2052014-11-ORLAŃSKA MARIA2007HKT TREPA - 50OK
6252014-11-ONIK ADAM2003UKASAPER/KazuŃ NowyA - 49OK
2682014-11-NOWAK OLGA2000Gimnazjum SalezjaŃskie MIŃsk MazowieckiA - 48OK
6852014-11-NAHORNY BARTOSZ2001WarszawaA - 47OK
10742014-12-MIZERSKI DOMINIK2004WarszawaA - 46OK
10492014-12-MIKETA ADAM2005SP 32 RybnikA -134 cm/8 lat45OK
292014-11-MIERZEJEWSKI JAKUB2001GIM 164/WARSZAWAA - 44OK
672014-11-MIERZEJEWSKA OLGA2005SP 112/WARSZAWAA - 43OK
4692014-11-MIARECZKO TYMOTEUSZ2007WarszawaA -134 cm/8 lat42OK
4672014-11-MIARECZKO JAŚMINA2004WarszawaA -146 cm/10 lat41OK
4552014-11-MATYSZCZAK DOMINIK2002WarszawaA -XS40OK
4492014-11-MATYSZCZAK DAMIAN2001Ekobiegi/WarszawaA -XS39OK
5742014-11-MATWIJKIW ALEKSANDRA2002PiastÓwA -S38OK
4782014-11-ŁĄCZKA TYMON2007warszawaA - 37OK
9852014-12-ŁADA MACIEJ2006WarszawaA -146 cm/10 lat36OK
1382014-11-KROCHMAL KINGA2005HKT TREP PTTK/WarszawaA -146 cm/10 lat34OK
4612014-11-KRAJEWSKA URSZULA2002WarszawaA -S33OK
4632014-11-KRAJEWSKA ALICJA2005WarszawaA -XS32OK
6262014-11-KOSIŃSKI BARTEK2005SulejÓwekA - 35OK
1082014-11-KORKOSZ PATRYCJA2002Blizne JasiŃskiegoA - 31OK
9602014-12-KORDELASIŃSKI ŁUKASZ2002WarszawaA -S30OK
582014-11-KONWERSKI MICHAŁ2001WarszawaA - 29OK
2072014-11-KARNASZEWSKI ERYK2003WarszawaA -M28OK
2262014-11-KARNASZEWSKI ALAN2007WarszawaA -146 cm/10 lat27OK
12152014-12-KARCZMACZYK ANIELA2006SulejÓwekA -146 cm/10 lat26OK
4682014-11-KABZIŃSKI TOMASZ2006WarszawaA - 25OK
10392014-12-JAMROŻY JULIAN2006WarszawaA - 24OK
10402014-12-JAMROŻY JULIA2002WarszawaA - 23OK
5622014-11-IGNATOWICZ JAKUB2002Trucht Tarchomin TeamA - 22OK
10172014-12-HALAT ALEKSANDER2007WarszawaA - 21OK
6422014-11-GRUSZKA MAKS2003WARSZAWAA -XS20OK
7042014-11-GROCHOWINA POLA2005WarszawaA -134 cm/8 lat19OK
7052014-11-GROCHOWINA BARTOSZ2001WarszawaA -S18OK
11902014-12-GRABOWSKI JAN2005FAT TrzemesznoA - 17OK
11892014-12-GRABOWSKA OLGA2003FAT TrzemesznoA - 16OK
1572014-11-GRABEK NORBERT2005WarszawaA - 15OK
1522014-11-GRABEK MICHAŁ2005WarszawaA - 14OK
3352014-11-GOŁOŚ MATEUSZ2006WARSZAWAA - 13OK
6182014-11-GŁOWACKI DOMINIK2001LegionowoA - 12OK
6152014-11-GŁOWACKA MALWINA2007LegionowoA - 11OK
2012014-11-GLIŃSKA ZUZANNA2007ZĄbkiA - 10OK
2002014-11-GLIŃSKA MAJA2003ZĄbkiA - 9OK
3472014-11-FRYDRYCH WIKTOR2004WarszawaA - 8OK
3422014-11-FRYDRYCH HUBERT2006WarszawaA - 7OK
4122014-11-DZIEDZIC ZUZANNA2005Biegam na TarchominieA -XS6OK
9372014-12-DRAŻAN MATEUSZ2004Sp 173A - 5OK
1072014-11-DĄBROWSKA ZOFIA2007WarszawaA - 4OK
12042014-12-BURZYŃSKA EMILIA2007WarszawaA - 3OK
9962014-12-BRZOSKI MILOSZ2007FalentyA - 2OK
82014-11-BORECKA WERONIKA2003WarszawaA -XS1OK
Trasa B - start godz. 11.40 - dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (I klasa sz. podst, ur. w 2008 i młodsze) - 0,25 km
1112014-11-ŻOŁNIEROWICZ GUSTAW2010ZĄbkiB - 167OK
3742014-11-ŻMOJDA ERYK2010warszawaB - 166OK
6372014-11-ZDUNEK SZYMON2008ROXYB -134 cm/8 lat165OK
1152014-11-ZAWISTOWSKA ZOFIA2010CheŁmB -122 cm/5 lat164OK
2122014-11-ZABIELEWICZ MARTYNKA2013MartiniB -110 cm/4 lata163OK
2092014-11-WÓJCIK SZYMON2011WARSZAWAB - 162OK
2112014-11-WÓJCIK ALEKSANDRA2008WARSZAWAB - 161OK
9862014-12-WOJEWODA MIKOŁAJ2010Warszawa kicB - 160OK
9882014-12-WOJEWODA MAURYCY2012Warszawa kicB - 159OK
9642014-12-WOJCIECHOWSKI SZYMON2010Praga BiegaB -122 cm/6 lat158OK
3762014-11-WIECZOREK OLIWIA2010WarszawaB - 157OK
2452014-11-WASILEWSKI WOJCIECH2012GÓra KalwariaB - 156OK
2402014-11-WASILEWSKI ALEKSANDER2008GÓra KalwariaB - 155OK
4572014-11-TRZECIAKOWSKA URSZULA2008WarszawaB -134 cm/8 lat154OK
9732014-12-TARLAGA HELENA2008WarszawaB -122 cm/5 lat153OK
5342014-11-SZEWCZYK NINA2009URODZENIBIEGACZE.PL / TEAM KOPEĆB -122 cm/6 lat152OK
982014-11-SZELACHOWSKI FILIP2010WarszawaB - 151OK
122014-11-SZELACHOWSKA FELICJA2011WarszawaB - 150OK
2412014-11-SZAJKOWSKA MAJA2011WarszawaB -110 cm/4 lata149OK
3462014-11-SUCHECKA MAJA2012WarszawaB - 148OK
5752014-11-STĘPNIAK DOROTA2008WarszawaB - 147OK
102014-11-STAŃCZAK KRZYSZTOF2010WarszawaB - 146OK
2382014-11-SOŚNICKA EMILIA2012WarszawaB - 145OK
4432014-11-RUTKOWSKA ŁUCJA2010WarszawaB - 144OK
5542014-11-ROMANÓW MIKOŁAJ2012Trucht Tarchomin TeamB - 143OK
762014-11-ROMANOWSKI FILIP2009WarszawaB - 142OK
942014-11-ROMANOWSKI EMIL2011WarszawaB - 141OK
10952014-12-PRZYBOROWSKI ADAM2009WarszawaB -122 cm/6 lat140OK
3182014-11-PRUSZCZYŃSKI KORNEL2011WarszawaB - 139OK
1232014-11-PORYCKI OLIVIER2011WarszawaB - 138OK
9362014-12-PŁOSZKA TYMON2010MarkiB - 137OK
4732014-11-PIELASA GUCIO2011MarkiB -110 cm/4 lata136OK
10812014-12-PIEKUTOWSKI TYMON2008JabŁonnaB -122 cm/6 lat135OK
5362014-11-PERZYNA WOJTEK2009ursusB - 134OK
572014-11-PAWELCZYK PIOTR2008Biegam na Tarchominie WarszawaB -122 cm/6 lat133OK
1092014-11-PARADOWSKA MAŁGORZATA2008WarszawaB -122 cm/6 lat132OK
1132014-11-PARADOWSKA ALEKSANDRA2008WarszawaB -122 cm/6 lat131OK
2962014-11-PAJA NATALIA2009Nowa PogorzelB - 130OK
2982014-11-PAJA ANTONINA2012Nowa PogorzelB - 129OK
10572014-12-PACHOWSKA WIKTORIA2012WARSZAWAB - 128OK
10592014-12-PACHOWSKA NICOLA2010WARSZAWAB - 127OK
3402014-11-ORYCH WIKTOR2010Markowi BiegaczeB - 126OK
3412014-11-ORYCH GABRIELA2007Markowi BiegaczeB - 125OK
2102014-11-ORLAŃSKI-WOŹNIAK PATRYK2010HKT TREPB - 124OK
2042014-11-MORAWSKA MAJA2010ZĄbkiB -110 cm/4 lata123OK
10502014-12-MIKETA ALEKSANDRA2008Przedszkole 35 RybnikB - 122OK
262014-11-MARCINIAK NATALIA2008WarszawaB -122 cm/6 lat121OK
5322014-11-MACUGOWSKI WOJCIECH2013ZĽBKIB -110 cm/4 lata120OK
4812014-11-ŁĄCZKA LEO2012warszawaB - 119OK
9802014-12-ŁADA MAREK2008WarszawaB -134 cm/8 lat118OK
9462014-12-LUSA MAKS2010SulejÓwekB - 117OK
9452014-12-LUSA JAGA2012SulejÓwekB - 116OK
11992014-12-LISAK DAWID2013-B - 115OK
10252014-12-LENGIEWICZ TOMASZ2012WarszawaB - 114OK
3072014-11-LECH MICHALINA2007WarszawaB - 113OK
3882014-11-KWIECIEŃ SZYMON2009Markowi BiegaczeB - 112OK
4302014-11-KWIATKOWSKA ZOFIA2011HenryszewB - 111OK
8022014-11-KWACZYŃSKI LEON2009WarszawaB -134 cm/8 lat110OK
2792014-11-KUBIK HELENA2012RembertÓw Team/ WarszawaB - 109OK
2802014-11-KUBIK ADAM2012RembertÓw Team/ WarszawaB - 108OK
2702014-11-KRZYCKA KAROLINA2012WarszawaB - 107OK
2662014-11-KRZYCKA JULIA2008WarszawaB - 106OK
6442014-11-KRUG NATALIA2009WARSZAWAB -134 cm/8 lat105OK
5002014-11-KRÓL KRYSTIAN2008warszawaB -S104OK
1732014-11-KROCHMAL PIOTR2010WarszawaB -110 cm/4 lata103OK
12022014-12-KOSMALA LEON2010-B - 102OK
862014-11-KORKOSZ STANISŁAW2008Blizne JasiŃskiegoB - 101OK
3862014-11-KLIMKIEWICZ JAKUB2011DOGOŃ GRODZISK MAZOWIEKIB - 100OK
12142014-12-KARCZMACZYK KAROLINA2008SulejÓwekB -130 cm/8 lat99OK
52014-11-JASINSKI ANTONI2009PruszkÓwB -122 cm/6 lat79OK
5602014-11-IGNATOWICZ NATALIA2011Trucht Tarchomin TeamB - 98OK
10152014-12-HALAT ADAM2010WarszawaB - 97OK
6412014-11-GRUSZKA MARCEL2008WARSZAWAB -134 cm/8 lat96OK
6242014-11-GROMKE MATEUSZ2008UKS SAPER/KazuŃ NowyB - 95OK
4762014-11-GRABOŃ JASIEK2011WarszawaB - 94OK
8702014-12-GOŹLIŃSKI JAKUB2009WarszawaB - 93OK
3442014-11-GOŁOŚ ALKEKSANDER2008WarszawaB - 92OK
4912014-11-GOŁAŚ MAKSYMILIAN2011WarszawaB -110 cm/4 lata91OK
4862014-11-GOŁAŚ KLARA2009WarszawaB -110 cm/4 lata90OK
3372014-11-FRYDRYCH ARTUR2008WarszawaB - 88OK
10962014-12-DUBIELECKI JULIUSZ2012Biegamy z MewamiB -110 cm/4 lata87OK
1022014-11-DĄBROWSKA HANNA2009WarszawaB - 86OK
2582014-11-CZYŻOWSKA WIKTORIA2012Huta MiŃskaB - 85OK
3602014-11-CUR KACPER2007warszawaB - 84OK
2832014-11-CHOJNOWSKA JAGODA2009WarszawaB - 83OK
12052014-12-BURZYŃSKA ALEKSANDRA2009WarszawaB - 82OK
9752014-12-BUDZISZEWSKA NELLY2011WarszawaB -110 cm/4 lata81OK
922014-11-BOCHEŃSKI TOMEK2008WARSZAWAB -134 cm/8 lat80OK
Trasa C - start godz. 12.00 (3 pęte) (ur. w 1999 i wczeœniej) - 5,43 km
133515-01-10POWALSKI GRZEGORZC+DKamionek1021OK
133315-01-10FLORCZYK JAKUBC+D1020OK
4512014-11-ZIENTEK IWONA1985Grupa Biegowa Parkrun WarszawaC - 1007OK
8972014-12-ŻYWEK TERESA1947WarszawaC+D 592OK
1822014-11-ŻURANIEWSKA AGNIESZKA1977Trucht Tarchomin TeamC+DK35S591OK
7752014-11-ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ1981skrzydlaci.plC+D 590OK
2252014-12-ZIĘBA MARIUSZ1972BobowaC+D 589OK
2522014-11-ZIELONKO - CZUPTA WERONIKA1998LXXII LO im. gen. J.JasinskiegoC+D 588OK
2462014-11-ZIELONKO - CZUPTA EWELINA1976WarszawaC+DK35 587OK
7662014-11-ZDZIKOT TOMASZ1979WarszawaC+DSamorządowiecXL586OK
7942014-11-ZDUNIAK MARCIN1980Skrzydlaci.plC+DM585OK
12692015-01-ZAWADZKA PAULINA1986JUDO AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKIC+D 584OK
3552014-11-ZAREMBA TOMASZ1989WarszawaC+DS583OK
11932014-12-WYSOCKA MONIKA1984WarszawaC+D 582OK
5532014-11-WYPYCH RÓŻA1988ApuqC+D 581OK
1942014-11-WOJDYNA-MILEWSKA PATRYCJA1981RembertÓw Team / MSZ / WarszawaC+D134 cm/8 lat580OK
9702014-12-WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1977Praga BiegaC+DKamionekXL579OK
5972014-11-WOJCIECHOWSKA-NOWACZYK ILONA1982Biegam na Zielonej BiaŁoŁĘce/WarszawaC+D 578OK
4622014-11-WOJCIECH SKORY1976WarszawaC+D 577OK
372014-11-WIŚNIEWSKI PIOTR1973Rumaki/RadzikÓwC+DL576OK
9822014-12-WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA1986RMD Montrail Team/SKB KraŚnikC+D 575OK
12622015-01-WIŚNIEWSKA MARTA1980PiasecznoC+DK35 574OK
6902014-11-WIEŚNIAK DARIUSZ1978Warszawa - BielanyC+D 573OK
6692014-11-WICHROWSKI KRZYSZTOF1983TEAM BAILANDO / WarszawaC+DXXL572OK
9072014-12-WIĄCEK KRZYSZTOF1961MilanÓwekC+DM50 571OK
6932014-11-WĘGLARZ RADOSŁAW1979WarszawaC+DL570OK
5312014-11-WESOŁOWSKA KATARZYNA1979Orange PolskaC+DK35S569OK
8722014-12-WALECKA WIKTORIA1985BNT/ WarszwaC+DM568OK
8642014-12-WALCZAK SŁAWEK1978WarszawaC+D 567OK
12972015-01-URBANIAK NATALIAWarszawaC+D 566OK
12992015-01-URBANIAK MICHAŁWarszawaC+D 565OK
12982015-01-URBANIAK ALEKSANDERWarszawaC+D 564OK
9792014-12-ULFIK RAFAŁ1987RMD Montrail Team/SKB KraŚnikC+D 563OK
302014-11-TUWALSKI BERNARD1969BobrowiecC+DL562OK
9332014-12-TUŚNIO SEWERYN1979WarszawaC+DXL561OK
3202014-11-TURCZYŃSKA MONIKA1973WarszawaC+DS560OK
1222014-11-TRUSZKOWSKI ROBERT1978LegionowoC+DXL559OK
10322014-12-TOMASZEWSKI MACIEJ1997JarosŁawska Grupa Biegowa ,,SokÓŁ'/Resovia RzeszÓw Widna GÓrC+D 558OK
13282015-01-TERZONI KARINAPolskie Radio PR4C+D 557OK
8112014-11-ŚWIERCZEWSKA MONIKA1989KuŹnia triathlonuC+D 556OK
13182015-01-ŚWIERCZ PAWEŁWarszawaC+D 555OK
11432014-12-ŚLUSARCZYK KATARZYNA1989OKS Start OtwockC+D 460OK
882014-11-SZOSTEK AGNIESZKA1977Orange Polska, WarszawaC+DK35 554OK
5792014-11-SZADKOWSKA EWELINA1988WarszawaC+D 553OK
892014-11-STRĄCZEK WOJCIECH1970WarszawaC+D 552OK
12312015-01-STEFAŃSKI ZBIGNIEW1966WarszawaC+D 551OK
4742014-11-STEFANICKI MAREK1958ŚwinoujŚcieC+D 550OK
1412014-11-SKRZYDŁO JAROSŁAW1983Dream RunC+D 549OK
642014-11-SKIERSKI RAFAŁ1979WarszawaC+DL548OK
2672014-11-SIWEK IRENEUSZ1972MrSiwek.pl WarszawaC+DXL547OK
2502014-11-SITKIEWICZ MAŁGORZATA1974Biegam na TarchominieC+D 546OK
6202014-11-SIKORSKA MARIOLA1977PiastÓwC+DK35 545OK
7892014-11-SIEDLECKI ROBERT1973WarszawaC+DL544OK
6122014-11-SĘK TOMASZ1983PiastÓwC+D 543OK
10192014-12-SADOWSKA JOLANTA1991zabiegani po uszy/warszawaC+D 401OK
3042014-11-RYBUS AGATA1986LipskoC+D 542OK
8202014-11-RUZIK RAFAŁ1979WarszawaC+D 541OK
7252014-11-RUPIEWICZ JAROSŁAW1980KB CastellanusC+DM540OK
3582014-11-RUDNICKA ANNA1981Zabiegani po uszyC+DKamionek 539OK
8242014-11-ROZWADOWSKI PAWEŁ1968BrwinÓwC+D 538OK
902014-11-ROSZKOWSKA-KAZAŁA MAŁGORZATA1976ZABIEGANI PO USZYC+DK35 537OK
3172014-11-ROKITA-MARKOVIC MARIOLA1983WarszawaC+DS536OK
3752014-11-ROCHOWSKI PIOTR1962SKB/stalowa WolaC+DM50 327OK
11252014-12-ROBAK WOJCIECH1982wcg warszawaC+D 535OK
8732014-12-REPLIŃSKA EDYTA1976MilanÓwekC+DK35 534OK
2202014-11-RACHUBA MICHAŁ1978WarszawaC+D 533OK
10202014-12-POBŁOCKA KAMILA1990LĘborkC+D 532OK
1302014-11-PIETRANIK PAWEŁ1986Night Runners Albatrosy WarszawaC+D 530OK
4012014-11-PIELAK MARCIN1977MarkiC+D 529OK
9052014-12-PIEKARSKI JACEK1966BrwinÓwC+DXL528OK
7952014-11-PIĄTEK BOGDAN1953LECHICI ZielonkaC+D 527OK
542014-11-PESTKOWSKA SYLWIA1981Klub Biegacza OrangeC+D 526OK
8942014-12-PARZYJAGŁA DOMINIKA1985WarszawaC+D 525OK
7962014-11-PACHNIK PIOTR1976WarszawaC+DL524OK
3292014-11-PABIAŃSKA ALEKSANDRA1983TorpedyC+DXS523OK
4482014-11-OSTASZEWSKI MAREK1984WarszawaC+DXL522OK
3362014-11-ORYCH JACEK1978Markowi BiegaczeC+DSamorządowiec 521OK
4962014-11-OPOWICZ MARZENA1963KB ActiveSports WarszawaC+DL520OK
2612014-11-DRZEWICZ ANNA1991SławaC+D 519OK
872014-11-OKRASA PIOTR1976LEGIONOWOC+D 518OK
8462014-11-ODOLCZYK JOANNA1965WarszawaC+D 517OK
9122014-12-NOWICKI ANDRZEJ1963WarszawaC+DM50M516OK
1172014-11-NOWAKOWSKI MARIUSZ1960ŻOLIBORZ BIEGA / WARSZAWAC+D 515OK
5992014-11-NOWACZYK MAREK1978Biegam na Zielonej BiaŁoŁĘce/WarszawaC+D 514OK
1472014-11-NAWROZIDIS SŁAWEK1978LegionowoC+D 513OK
9212014-12-NACZAS ŁUKASZ1989LSDC+DM512OK
2372014-11-MYSTKOWSKA MARTA1986WarszawaC+D 511OK
692014-11-MUZYKA BARBARA1970Kopytko/WarszawaC+D 510OK
3972014-11-MNISZKO URSZULA1972MarkiC+D 509OK
6672014-11-MILER CEZARY1977Lider WinnicaC+DSamorządowiec 508OK
13192015-01-MILANOWICZ-KOZIOŁ MAGDALENAWarszawaC+D 507OK
5852014-11-MIESZAŁA JUSTYNA1979WarszawaC+DK35M506OK
6612014-11-MIERKIEWICZ KRZYSZTOF1984MkM RunningC+D 505OK
6602014-11-MIERKIEWICZ BERNADETTA1986MkM RunningC+D 504OK
5092014-11-MICHALSKI ROBERT1982Nocne PiŁowanie AgrykoliC+D 503OK
11612014-12-MICHALIK MARIUSZ1979BÓbr TŁuszczC+D 502OK
3452014-11-MĘDREK DARIUSZ1971RembertÓw Team / WarszawaC+D 501OK
4452014-11-MATYSZCZAK KRZYSZTOF1978Ekobiegi/WarszawaC+DXL500OK
2132014-11-MATYSKIEL KRZYSZTOF1972Night Runners Albatrosy WarszawaC+DL499OK
2512014-11-MATYJEWICZ KLAUDIA1992WarszawaC+DXS498OK
12432015-01-MARCZAK ŁUKASZ1990FoxhoundC+D 497OK
4182014-11-MAŁECKI MACIEJ1986Runner 2.5C+D 496OK
11862014-12-MADEJEK JACEK1980Zabiegani Po Uszy/ KraŚnikC+D 495OK
5302014-11-MACUGOWSKI ADAM1979WEDELC+DKamionekXL494OK
13012015-01-ŁAPIŃSKI ZENONWarszawaC+D 493OK
2882014-11-LISIECKA MAŁGORZATA1980BIEGAM Na TarchominieC+DK35S492OK
8282014-11-LISAK KRZYSZTOF1983OTK RzeŹnikC+D 491OK
6872014-11-LIPKA ŁUKASZ1992klub- FMW WolontariatC+D 531OK
12102014-12-LECH PAWEŁ1965GiIBnOC+DSamorządowiec/M5L490OK
112014-11-LASOCKI PIOTR1981X-Pit.plC+D 489OK
3802014-11-KWIATKOWSKI ADRIAN198512tri.plC+D 488OK
1982014-11-KWIATEK TOMASZ1982MORT!/PruszkÓwC+D 487OK
3792014-11-KULBICKA EWA, ELWIRA1956WarszawaC+D 486OK
6552014-11-KUCIŃSKI ŁUKASZ1978Parkrun Warszawa Praga/ WarszawaC+D 485OK
3532014-11-KRZYŚ JUSTYNA1986Klub Matiego JeŻoweC+DS484OK
3132014-11-KRZYCKI RAFAŁ1977KB ERGOC+D 483OK
10602014-12-KRAWCZYK GRZEGORZ1975RadomC+D 482OK
3502014-11-KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW1973WarszawaC+DXL481OK
3082014-11-KOZŁOWSKI GRZEGORZ1987AZS AWF WarszawaC+D 480OK
9572014-12-KOZŁOWSKI CEZARY1963PuŁtuskC+DM50 479OK
13202015-01-KOZIOŁ-MILANOWICZ TOMASZWarszawaC+D 478OK
3432014-11-KOWALSKA MAŁGORZATA1990WarszawaC+DM477OK
7262014-11-KOWAL KINGA1982KB CastellanusC+D 476OK
10092014-12-KOŚNIEWSKA WERONIKA1985obozybiegowe.pl/MarkiC+D 475OK
10162014-12-KOŚCIK JAKUB1985WarszawaC+DS474OK
12772015-01-KOSZELA KAROLINA1986JUDO AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKIC+D 473OK
4422014-12-KOSTRZEWA KRZYSZTOF1983ŻabyC+D 472OK
13162015-01-KOSMALA DARIUSZ1964WarszawaC+DM50 471OK
392014-11-KORNATKO-PULKOWSKA MARIOLA1974WarszawaC+D 470OK
1162014-11-KORKOSZ ANDRZEJ1977Blizne JasiŃskiegoC+D 469OK
6802014-11-KOPEĆ WOJCIECH1986Paged Sklejka Team KopeĆC+DS468OK
7082014-11-KNYCHAS DAREK1973KB ERGOC+D 467OK
9222014-12-KŁUCIŃSKI LESZEK1972warszawaC+DM466OK
7732014-11-KLIMCZAK ALEKSANDRA1998Warszawski Klub KolarskiC+D 465OK
12822015-01-KISIELIŃSKI WOJCIECH1970LegionowoC+D 464OK
6652014-11-KIESZEK TADEUSZ1956K.S. OŻarowiankaC+DL463OK
3252014-11-KIESZEK AGNIESZKA1985ENTRE PL. TeamC+DXS462OK
1012014-11-KAZAŁA PIOTR1970ZABIEGANI PO USZYC+D 461OK
11832014-12-KASPRZAK KAROLINA1986OlsztynC+D 459OK
12132014-12-KARCZMACZYK ADAM1978SulejÓwekC+DL458OK
13062015-01-KARCZEWSKA KAJA1994Vege RunnersC+DL457OK
3382014-11-KARACZUN AGNIESZKA1983NEWSAUTO.PLC+DS456OK
4072014-11-JURKITEWICZ KRZYSZTOF1962KB BiaŁa BiegaC+DM50L455OK
3522014-11-IDZKIEWICZ MARCIN1973OgonyC+DL454OK
2022014-11-HULANICKI ANDRZEJ1956Goggle PAEC+D 453OK
1992014-11-HULANICKA IRINA1956Goggle PAEC+D 452OK
1592014-11-HARYCKI PAWEŁ1985JÓzefÓwC+DL451OK
10302014-12-HARASIMIUK PIOTR1982KOMARÓWKA PODLASKAC+D 450OK
10132014-12-HALAT ANDRZEJ1977AKS POLONIA WARSZAWAC+D 449OK
10532014-12-GRZESZCZYK SYLWIA1982Mama biegaC+D 448OK
8232014-11-GRZESZAK RAFAŁ1972DogoŃ Grodzisk MazowieckiC+DM447OK
6722014-11-GRZELCZYK PIOTR1977ZĄbkiC+DL446OK
10122014-12-GRUDZIEŃ WOJCIECH1956RadomC+DXL445OK
6952014-11-GROCHOWSKI PAWEŁ1964Biegamy z OchotĄC+DM50 444OK
5262014-11-GROCHOWSKI GRZEGORZ1961Biegamy z OchotĄC+DM50 443OK
5252014-11-GRABARCZYK MAREK1976MarkiC+DL442OK
9092014-12-GÓRZYŃSKA ANNA1975WarszawaC+DK35 441OK
10082014-12-GORAL TADEUSZ1970kaczmar projektC+D 440OK
13032015-01-GOLEŃ JAN1969KB GALERIA WarszawaC+DL439OK
1952014-11-GLIŃSKI PAWEŁ1978ZĄbkiC+D 438OK
10222014-12-GESZPRYCH MAREK1976KanieC+DM437OK
8532014-12-GAŁKOWSKI MARCIN1983WoŁominC+DSamorządowiecXL436OK
3512014-11-GAJ BOGNA1970OgonyC+DXS435OK
11362014-12-FRESZEL KRZYSZTOF1977BOERNEROWO BIEGAC+D 434OK
7582014-11-FICOŃ MONIKA1972WarszawaC+D 433OK
8692014-12-FALANDYSZ DAMIAN1987PruszkÓwC+D 432OK
6982014-11-DUDEK BARTŁOMIEJ198212tri.plC+D 431OK
11922014-12-DOROSZUK CEZARY1983MORT! / Boot Camp PolskaC+D 430OK
6112014-11-DĄBROWSKA DOMINIKA1986WarszawaC+D 429OK
9292014-12-DĄBKOWSKI KRZYSZTOF1979T-Mobile Running TeamC+D 428OK
1782014-11-CZYŻ DOMINIK1983Serock Biega z Hotelem Narvil Conference & SPAC+D 427OK
2442014-11-CZUPTA HIREK1974AON WarszawaC+D 426OK
7102014-11-CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR1964NiezrzeszonyC+DM50XL425OK
6912014-11-CZERWIŃSKA KATARZYNA1990Dream RunC+DM424OK
9262014-12-CZAYKA JOANNA1978BOOT CAMP POLSKAC+DK35 423OK
8742014-12-CZAPNIKA MARIUSZ1963KajetanyC+DM50L422OK
13242015-01-CORBI MATHIEU1980-C+DS421OK
1312014-11-CIUBA PATRYCJA1987warszawaC+DM420OK
10992014-12-CIEŚLAK PRZEMYSŁAW1980DogoŃ Grodzisk MazowieckiC+D 419OK
2762014-11-CHOJNOWSKI TOMASZ1979WarszawaC+D 418OK
4822014-11-CHAJĘCKI MATEUSZ1989WarszawaC+DM417OK
452014-11-CESAREK EMILIA1991WarszawaC+D 416OK
12032014-12-BURZYŃSKA KATARZYNA1978WarszawaC+D 415OK
11462014-12-BURAKOWSKA DOROTA1981WarszawaC+DM414OK
13002015-01-BRUŹDZIŃSKI PAWEŁWarszawaC+D 413OK
1462014-11-BOROWSKI JACEK1970WarszawaC+D 412OK
12522015-01-BORKOWSKI PAWEŁ1979GÓra KalwariaC+D 411OK
9312014-12-BOBRYK ZENON1957ŁosiceC+D 410OK
5932014-11-BOBRYK ANNA1993ŁosiceC+D 409OK
8752014-12-BIRKOS MARCIN1986SuwaŁkiC+DL408OK
1882014-11-BIERNAT AGNIESZKA1992WarszawaC+D 407OK
3542014-11-BARANOWSKI ANDRZEJ1988WarszawaC+D 406OK
5112014-11-BARAN ZENON1960KB ACTIVESPORTSC+D 405OK
9742014-12-BANKIEWICZ DAMIAN1971WarszawaC+D 404OK
832014-11-BANASZKIEWICZ MARCIN1981Lider WinnicaC+D 403OK
6512014-11-BANASIK PAWEŁ1963RadomC+DM50M402OK
1422014-11-BAŁON DAWID1985WarszawaC+DL400OK
11492014-12-BABIŃSKI JERZY1960NadarzynC+D 399OK
7572014-11-AUGUSTYNIAK MARIUSZ1972MarkiC+D 398OK
12302015-01-ARENT-STEFAŃSKA JOLANTA1976WarszawaC+DK35 397OK
792014-11-ŻOŁNIEROWICZ JOANNA1980ZĄbkiC -K35 396OK
1272014-11-ŻOŁNIEROWICZ HUBERT1979ZĄbkiC - 395OK
712014-11-ZYRA MONIKA1985OrzoŁC -L394OK
2772014-11-ZIELONY EWA1990WarszawaC - 287OK
12542015-01-ZIELIŃSKI TOMASZ1976Team KopeĆC -L393OK
6772014-11-ZIELENIEWICZ PAULINA1987WarszawaC - 392OK
12442015-01-ZARĘBA ANETA1979WarszawaC -K35 391OK
2172014-11-ZABIELEWICZ AGNIESZKA1983MartiniC -M390OK
12422015-01-WYSZKOWSKI MARCIN1973RunKolberg/KoŁobrzegC - 389OK
12182015-01-WYSOCKI STANISŁAW1929SpÓjnia WarszawaC -XL388OK
4502014-11-WYDRA ROBERT1970Biegam na Zielonej BiaŁoŁĘce/ WarszawaC - 387OK
8872014-12-WRÓBLEWSKA JOANNA1955Festiwal BiegowyC -M386OK
1972014-11-WÓJCIK PIOTR1978WARSZAWAC - 385OK
10382014-12-WÓJCIK MONIKA1981olsztynC -S384OK
1932014-11-WÓJCIK ANNA1983WARSZAWAC - 383OK
12642015-01-WÓJCIK AGNIESZKA1984GliniankaC - 381OK
5512014-11-WÓJCIK AGNIESZKA1982Trucht Tarchomin TeamC - 381OK
5782014-11-WOŹNIAK JACEK1965Zabiegany SkaryszewC -M50XXL380OK
5802014-11-WOŹNIAK ADAM1999Zabiegany SkaryszewC -S378OK
4152014-11-WOŹNIAK ADAM1976PruszkÓwC -S378OK
11572014-12-WOLSZAKIEWICZ PIOTR1983Postakademicy/WarszawaC -L377OK
11672014-12-WOLF KASIA1989WarszawaC - 376OK
11872014-12-WOJEWÓDZKI DARIUSZ1975PruszkÓwC -XL375OK
7192014-11-WOJEWODA RENATA1976Warszawa kicC -K35 374OK
7502014-11-WOJEWODA MICHAŁ1974Warszawa kicC - 373OK
1722014-11-WOJCIECHOWSKA MAGDALENA1988CelestynÓwC - 372OK
2432014-11-WIŚNIEWSKA KATARZYNA1971IndywidualistkaC -M371OK
32014-11-WIECZOREK RENATA1965WarszawaC -M370OK
192014-11-WIECZOREK MARIA1995MokoBiegaczeC -S369OK
4832014-11-WICHER BARTŁOMIEJ1985WarszawaC -S368OK
8082014-11-WASILEWSKI ROBERT1972WarszawaC - 367OK
8002014-11-WARZECHA JOLKA1984BIEGAM NA TARCHOMINIEC - 366OK
7992014-11-WARZECHA AGNIESZKA1981BIEGAM NA TARCHOMINIEC - 365OK
632014-11-TUWALSKA PAULINA1993BobrowiecC -S364OK
4082014-11-TUPACZ MICHAŁ1983WarszawaC -XL959OK
4642014-11-TRZECIAKOWSKA IRENA1967WarszawaC - 363OK
4112014-11-TRZASKA KAROLINA1984RadomC - 362OK
6142014-11-TRUSZKOWSKA MARTA1985WarszawaC -XS361OK
482014-11-TOMASZEWSKI DANIEL1982WarszawaC -L360OK
162014-11-TOMASZEWSKA KATARZYNA1979WarszawaC -K35L359OK
1242014-11-TENDERENDA KAMIL1986CiechanowiecC - 358OK
11282014-12-TELEGA JANUSZ1957WarszawaC - 357OK
11412014-12-ŚWISTAK JOANNA1985Gangrena TeamC - 356OK
1542014-12-SZYRWIŃSKI ANDRZEJ1955WarszawaC -L355OK
7802014-11-SZWEDA ZOFIA1981WarszawaC - 354OK
3482014-11-SZWED MICHAŁ1983WarszawaC -XL353OK
172014-11-SZOKALSKA ALEKSANDRA1982MSZ/WarszawaC - 352OK
6092014-11-SZCZYPEK KAROLINA1990WarszawaC -S351OK
4982014-11-SZCZEPANKIEWICZ JULITA1974KroŚniewiceC -L350OK
8322014-11-STĘPNIEWSKA MAGDALENA1985BYDGOSZCZC - 349OK
6542014-11-STĘPIEŃ ARTUR1988WarszawaC -XXXL348OK
8142014-11-STAWICKA JADWIGA1952Park Zdrojowy KonstancinC -L347OK
282014-11-STAŃCZYK KRZYSZTOF1947V-MAX AdamÓwC -XL346OK
1872014-11-STACIWA NATALIA1998Maraton Team II LO KoŃskieC -L345OK
6342014-11-SOLIWODA MATEUSZ1990MrĄgowoC -M344OK
12932015-01-SIKORSKA WIOLETA1982AleksandrÓwC - 343OK
9202014-12-SIATKOWSKA MAGDALENA1979KoŃskieC -K35 342OK
8812014-12-SCHRADE JOANNA1980biegacznadiecie.pl/WarszawaC -K35 341OK
12892015-01-RYŚ JUSTYNA1989WarszawaC - 339OK
222014-11-RYGALSKI MACIEJ1975WarszawaC - 338OK
62014-11-RYGALSKI DAWID2002WarszawaC -S337OK
6292014-11-RYDEL ALICJA1990KolnoC -M336OK
5642014-11-RUTKOWSKI SŁAWOMIR1976warszawaC - 335OK
4532014-11-RUTKOWSKA BEATA1979WarszawaC -K35 334OK
9402014-12-ROWIŃSKI ARKADIUSZ1984WarszawaC -KamionekL333OK
612014-11-Rostkowski Łukasz1985Stowarzyszenie "Dać siebie innym"C - 332OK
242014-11-ROSIŃSKA BARBARA1962STO-nogi MilanÓwekC - 331OK
462014-11-ROJEK ROBERT1989WarszawaC -L330OK
9412014-12-ROGOWSKI MARCIN1977WarszawaC -KamionekL329OK
12582015-01-ROGOWSKA JOANNA1978WarszawaC -K35 328OK
11312014-12-RĘBACZ ARTUR1977WarszawaC - 326OK
5462014-11-RASZEWSKI PIOTR1980WarszawaC - 325OK
6752014-11-RAPCZYŃSKI WITOLD1970SpÓjnia WarszawaC -L324OK
7632014-11-RADZIKOWSKI TOMEK1994WarszawaC - 323OK
4442014-11-PRZYBYSZ ANNA1978MarkiC -K35XL322OK
2312014-11-POZNAŃSKA KATARZYNA1996Maraton Tem II LO KoŃskieC - 321OK
4252014-11-POSS MATEUSZ1999GBPWC - 320OK
4222014-11-POSS MARCIN1973GBPWC - 319OK
13052015-01-POPŁAWSKA-POJAWA ANNA1976WarszawaC -K35M318OK
10942014-12-PLEWA DOROTA1963WarszawaC - 317OK
1392014-11-PINDARA AGNIESZKA1989WarszawaC - 316OK
802014-11-PIKOR AGATA1974ZamoŚĆC -M315OK
10032014-12-PIETRUCZUK ALEKSANDRA1980SiedlceC -K35M314OK
1502014-11-PAZIEWSKI KRZYSZTOF1982JÓzefÓwC - 313OK
10832014-12-PAWLUCZUK AGNIESZKA1984Ortoreh Team/WarszawaC -S312OK
1922014-11-PAWLISZUK NATALIA1990CheŁmC -M311OK
1842014-11-PAWLISZUK MICHAŁ1993WarszawaC -M310OK
1652014-11-PARFIANOWICZ JOANNA1964UNTS WarszawaC -S309OK
1032014-11-PARADOWSKA ANNA1984WarszawaC - 308OK
4542014-11-PAPROCKA MARIOLA1981DĘbe WielkieC -M307OK
11032014-12-PACHOWSKI MARCIN1984WARSZAWAC -XL306OK
12742015-01-ORŁOWSKI JAKUB1985WarszawaC - 305OK
8212014-11-ODZIEMCZYK TOMASZ1984WARSZAWAC - 304OK
1192014-11-NOYSZEWSKI MARCIN1975AKS Polonia/WarszawaC - 303OK
932014-11-NOYSZEWSKA HANNA1975AKS Polonia/WarszawaC -K35 302OK
11712014-12-NORWA DOROTA1984M.A.D SQUAD / WarszawaC -M301OK
2182014-11-NEJMAN ANDRZEJ1982SKRZYDLACI,PLC - 300OK
6832014-11-NAHORNY RAFAŁ1961WarszawaC -M50 299OK
6842014-11-NAHORNY JAKUB1998WarszawaC - 298OK
11402014-12-MURILLO XAVI1975GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWAC - 297OK
11392014-12-MURILLO SOFI2004WARSZAWAC - 296OK
492014-11-MUCHA KAROLINA1991WarszawaC - 295OK
8122014-11-MOSZKOWICZ EUGENIUSZ1942KondycjaC - 294OK
2142014-11-MORAWSKA KAROLINA1982ZĄbkiC - 293OK
10882014-12-MOĆKO BEATA1972Aktywny Relaks/WoŁominC -M292OK
9612014-12-MIZERSKI STANISŁAW1953WarszawaC - 291OK
11232014-12-MISZKURKA JOANNA1982Postakademicy/WarszawaC - 290OK
12212015-01-MIODUSZEWSKA IZABELA1975WarszawaC -K35 289OK
1512014-11-MILER ALBINA1980MszczonÓwC -K35 288OK
8552014-12-MARZEC ZBIGNIEW1985piasecznoC -M286OK
4872014-11-MARZEC AGNIESZKA1984WarszawaC - 285OK
6922014-11-MARKIEWICZ PAWEŁ1983ElblĄgC -XL284OK
13072015-01-MAŁEK EWELINA1987Festiwal BiegowyC - 283OK
11722014-12-MAKIEŁA KAZIMIERZ1951WarszawaC -L282OK
2842014-11-MAJEWICZ MARZENA1958WarszawaC - 281OK
12782015-01-MAJCHER MARZENA1991WarszawaC - 280OK
6502014-11-MACKIEWICZ PATRYCJA1982kobietkibiegajĄ.plC -L279OK
13022015-01-MACIEJA MIROSŁAWWarszawaC - 278OK
8802014-12-ŁOJSZCZYK KAROL1977Nowy DwÓr MazowieckiC - 277OK
5472014-11-ŁAZICKI KAROL1983WarszawaC - 276OK
9022014-12-LUCIAK SYLWIA1985WARSZAWAC -M275OK
13292015-01-LIPSKA PAULINA1992ks WarszawiankaC - 274OK
2362014-11-LIPIŃSKI ANNA1966ZĄbkiC - 273OK
2422014-11-LAZAROWICZ MAGDA1990Warszawa - WesoŁaC -M272OK
2212014-11-LAZAROWICZ JOANNA1967RembertÓw TeamC - 271OK
1342014-11-KWIATKOWSKI PAWEŁ1989BIELAWYC -XL270OK
1682014-11-KWIATKOWSKI ALEKSANDER1962ŁOWICZC -M50XL269OK
13102015-01-KURPISZ-TRĘDOWSKA KLAUDYNA1981Festiwal BiegowyC - 268OK
11332014-12-KUREK IZABELA1982WARSZAWAC - 267OK
9482014-12-KUPRIANOWICZ KATARZYNA1996MysiadŁoC - 266OK
8982014-12-KUPIEC DARIUSZ1969MKB DREPTAKC -L265OK
4892014-11-KUKLA IZABELLA1977Boot Camp PolskaC -K35M264OK
8932014-12-KUCHTA GRZEGORZ1975WarszawaC - 263OK
11702014-12-KUBEL MATEUSZ1984M.A.D SQUAD / WarszawaC -KamionekL262OK
5392014-11-KRUPINIEWICZ ANTOS1969skorpionC - 261OK
4242014-11-KRÓL DARIUSZ1976WARSZAWAC -XXL260OK
10672014-12-KRĘŻEL DOROTA1989WarszawaC - 259OK
5122014-11-KRAWCZYŃSKI JACEK1947RadziejowiceC -Samorządowiec 258OK
5192014-11-KRAWCZYŃSKA TINA1976RadziejowiceC -K35 257OK
202014-11-KRAWCZYKIEWICZ MAGDALENA1978WarszawaC -K35M256OK
442014-11-KRAWCZYKIEWICZ DOROTA1983WarszawaC -L255OK
7272014-11-KRAWCZYK ALEKSANDRA1984tri strefaC - 254OK
3912014-11-KOZŁOWSKA MONIKA1993GdyniaC -L253OK
3952014-11-KOZŁOWSKA MALWINA1997GdyniaC -L252OK
5062014-11-KOWALSKA ADRIANNA1982WarszawaC - 251OK
12562015-01-KOWALEWSKA DOROTA1984WarszawaC - 250OK
3032014-11-KOSTRZEWSKI JULIUSZ1963WarszawaC -Samorządowiec/M5XXL249OK
562014-11-KOŃCZYCKI JANUSZ1964WarszawaC -M50XXL248OK
702014-11-KOŃCZYCKA MAŁGORZATA1964WarszawaC -M247OK
1202014-11-KONWERSKI WŁODZIMIERZ1960WarszawaC - 246OK
342014-11-KOCZAN KINGA1975WarszawaC -K35S245OK
12842015-01-KNIEWSKA ANNA1979MICHAŁOWICEC -K35 244OK
11942014-12-KŁOS KAMIL1993WarszawaC - 243OK
11952014-12-KŁOS IRENEUSZ1969WarszawaC - 242OK
11152014-12-KLEPACKI TOMASZ1956BielaŃski KBC - 241OK
8012014-11-KIEC EWA1977WarszawaC -K35L240OK
9432014-12-KARWOWSKI JACEK1989WarszawaC -KamionekL239OK
2232014-11-KARNASZEWSKA LILIANA1979WarszawaC -K35 238OK
5592014-11-KANIEWSKA EWELINA1984WarszawaC -M237OK
6062014-11-KALBARCZYK IZABELLA1980WarszawaC -K35 236OK
5822014-11-KALATA URSZULA1983WarszawaC -M235OK
11632014-12-KACZOR WALDEMAR1950WarszawaC -XL234OK
10872014-12-KACZMAREK ANNA1983Ortoreh Team/WarszawaC -S233OK
7702014-11-KACPRZAK MONIKA1966SpÓjnia WarszawaC -S232OK
912014-11-JURKO-DĄBROWSKA ANNA1978VRC/ WarszawaC - 231OK
3622014-11-JURKO MARCIN1976WarszawaC -L230OK
9912014-12-JAROSZ ANNA1982ZabiegAnna DruŻyna/ WarszawaC - 229OK
5952014-11-JARKIEWICZ MICHAŁ1983WarszawaC -XL228OK
9542014-12-JANUS MARCIN1979WarszawaC - 227OK
12172015-01-JANOWSKI KONRAD1949KS SpÓjnia WarszawaC -L226OK
9302014-12-JAŁTUSZYK BEATA1969WarszawaC - 225OK
5572014-11-IGNATOWICZ ANDRZEJ1974Trucht Tarchomin TeamC - 224OK
12162014-12-HIRSZLER ELŻBIETAWarszawaC -L340OK
8652014-12-GRUDEK BARBARA1976GRUDKIC -K35 223OK
7062014-11-GROCHOWINA KACPER1999WarszawaC -XL222OK
10062014-12-GRADUS EWA1986WarszawaC -L221OK
7982014-11-GRABOWSKI SEBASTIAN1981www.fitwannabe.plC -M220OK
4792014-11-GRABOŃ RADEK1982WarszawaC - 219OK
1492014-11-GRABEK RADOSŁAW1975WarszawaC - 218OK
1352014-11-GRABEK ANNA1975WarszawaC -K35 667OK
12532015-01-GOSIK JUSTYNA1987Kobiety biegajĄC - 217OK
4852014-11-GOŁAŚ ADAM1980De Lage LandenC -XL216OK
10482014-12-GOGÓŁ-IŻOWSKA EDYTA1987WarszawaC -KamionekM215OK
1962014-11-GOGOL URSZULA1991WarszawaC - 214OK
1902014-11-GOGOL TOMASZ1989BiaŁystokC - 213OK
8852014-12-GODLEWSKA DOROTA1981WarszawaC - 212OK
5672014-11-GMURKOWSKI KONRAD1987WarszawaC -L211OK
6192014-11-GŁOWACKI ANDRZEJ1971Wieliszew Heron TeamC - 210OK
9252014-12-GŁOWACKA MAŁGORZATA1981WarszawaC - 209OK
6162014-11-GŁOWACKA ALEKSANDRA1972LegionowoC - 208OK
5082014-11-GIL WOJCIECH1971WarszawaC - 207OK
12482015-01-GAŁĄZKA AGNIESZKA1982Kobiety biegajĄC - 206OK
5892014-11-GAJDA DOMINIKA1993WarszawaC -M205OK
9942014-12-FIGAJ EWA1974WarszawaC -M204OK
13082015-01-FALCETTA ANTONINO1977Festiwal BiegowyC - 203OK
10272014-12-DŻUGANOWSKA AGNIESZKA1973WarszawaC -M202OK
5962014-11-DZIĘCIOŁ WŁODEK1972WoŁominC - 201OK
1042014-11-DZIEWICKI PIOTR1979AKS Polonia/WarszawaC - 200OK
1432014-11-DZIEWICKA JOANNA1979AKS Polonia/WarszawaC -K35 199OK
4232014-11-DZIEDZIC MARLENA1976Biegam na TarchominieC -K35S198OK
6012014-11-DZIAKIEWICZ KATARZYNA1987DĘbskC -M197OK
6622014-11-DYMEL ANDRZEJ1952WarszawaC - 196OK
9282014-12-DYBAŚ AGNIESZKA1998KoŃskieC -S195OK
842014-11-DOBRZELAK MARIUSZ1969WarszawaC -XL194OK
8392014-11-DOBOSZ MATEUSZ1994WarszawaC - 193OK
4142014-11-DEMIANOWICZ ANETA1979Warszawa kobietabiega.plC -K35 192OK
722014-11-DECEWICZ ANNA1986WarszawaC -S191OK
2642014-11-CZYŻOWSKI MAREK1976ZSZ nr 2 MiŃsk MazowieckiC - 190OK
10292014-12-CHRUSCIAK MONIKA1984warszawaC - 189OK
10312014-12-CHRUSCIAK MATEUSZ1984warszawaC - 188OK
8772014-12-CHOJNACKI KRYSTIAN1984WARKAC -L187OK
10042014-12-CHMIELEWSKA EDYTA1980WarszawaC -K35 186OK
9382014-12-CHMIELEWSKA BOŻENA1968WarszawaC -KamionekS185OK
9892014-12-CHĘĆ ADAM1980ZabiegAnna DruŻyna/ WarszawaC - 184OK
2552014-11-BULICZ-KASPRZAK KASIA1976SulejÓwekC -K35 183OK
11382014-12-BUDZISZEWSKA MARLENA1980WarszawaC -K35 182OK
12632015-01-BOROWSKI ŁUKASZ1991Zalesie GÓrneC - 181OK
432014-11-BORECKI KRZYSZTOF1977WarszawaC -M180OK
822014-11-BOHATER MACIEJ1984WarszawaC -M179OK
7852014-11-BOGUCKA MARTYNA1973Jacekbiega running teamC - 178OK
6172014-11-BIERNACKI DARIUSZ1971Nowe LipinyC - 177OK
6212014-11-BIERNACKA ANNA1976Nowe LipinyC -K35 176OK
13272015-01-BIENIAK MAŁGORZATA1983WarszawaC - 175OK
12662015-01-BEDNARZAK TADEUSZ1958niezrzeszonyC -Samorządowiec 174OK
3112014-11-BARTKOWIAK HENRYK1946GIBnO WarszawaC - 173OK
9772014-12-Witecka-Majerczyk Agnieszka1978WarszawaC - 172OK
13312015-01-BANASZEWSKA JULIA2001C -1018OK
1792014-11-BANAK MONIKA1988WarszawaC - 171OK
7392014-11-BALCERZEWSKI KAMIL1994WarszawaC -L170OK
5582014-11-BAJOREK JACEK1975WarszawaC -XL169OK
8162014-11-ANTCZAK JOLANTA1973Boot Camp PolskaC -S168OK
Trasa D - start godz. 13.00 (5 pętli) (ur. w 1999 i wczeœniej) - 9,00 km
133515-01-10POWALSKI GRZEGORZC+DKamionek1021OK
133315-01-10FLORCZYK JAKUBC+D1020OK
6882014-11-ŻUPAŃSKI ARTUR1971Klub Biegacza PLL LOT S.A.D - 1016OK
3982014-11-ŻUKOWSKI JAROSŁAW1962WarszawaD -M50 1015OK
2722014-11-ŻUCHOWSKI PIOTR1970RembertÓw Team / WarszawaD - 1014OK
5702014-11-ŻÓŁCIŃSKI WALDEMAR1956Grupa Biegowa ChtmoD - 1013OK
3692014-11-ŻMUDZIŃSKI ARKADIUSZ1975Boot Camp PolskaD - 1012OK
8992014-12-ZYGADŁO PIOTR1982WarszawaD -Samorządowiec 1011OK
3222014-11-ZWIERZ MICHAŁ1973aleTEMPOD - 1010OK
8912014-12-ZNAMIEC MARCIN1977WARSZAWAD - 1009OK
11742014-12-ZIĘTEK EDWARD1952RadomD -XXL1008OK
4582014-11-ZIENKIEWICZ AGATA1980warszawaD -K35 1006OK
7872014-11-ZIELIŃSKI TOMASZ1957Żoliborz biegaD -XL1005OK
10462014-12-ZIELIŃSKA EMILIAAll For You WarszawaD -S1004OK
10052014-12-ZIELIŃSKA ANNATeam KopeĆ OlsztynD -S1003OK
8482014-11-ZGLICZYŃSKA DANUTA1976WarszawaD -K35XS1002OK
11642014-12-ZDUNEK WALDEMAR1965AKTYWNY RELAKS/WOŁOMIND -M50 618OK
8382014-11-ZBROWSKI MICHAŁ1982BiegnĘ, Żeby Bartek mÓgŁ biegaĆD - 999OK
3142014-11-ZAWADZKI ŁUKASZ1982WarszawaD -L998OK
3092014-11-ZAWADZKI KAMIL1984FitbackPLD -M997OK
12872015-01-ZARZYCKA MONIKA1988KB Jogger Nowy DwÓr MazowieckiD - 996OK
1802014-11-ZARZYCKA EWA1977Zabiegani Po UszyD -K35 995OK
3302014-11-ZAPOROWSKI MARCIN1982Warszawa DruŻyna SzpikuD - 994OK
2062014-11-ZABIELEWICZ MARIUSZ1986MartiniD -M993OK
7232014-11-WYSOCKI SERGIUSZ1980WiĄzownaD -XL992OK
7972014-11-WYCISŁOWSKI KRZYSZTOF1954MKB DREPTAK MIŃSK MAZOWIECKID - 991OK
10682014-12-WÓJCIK ZBIGNIEW1970WarszawaD - 990OK
12722015-01-WÓJCIK ROBERT1981GliniankaD - 989OK
9982014-12-WÓJCIK PIOTR1977WarszawaD -L988OK
2732014-11-WOŁOWCZYK KRZYSZTOF1995UNTS WArszawaD - 987OK
4262014-11-WOLAŃCZYK ROBERT1973DAWAJ MARYŚKAD -L986OK
9142014-12-WOLAŃCZYK ANDRZEJ1958WarszawaD -L985OK
8682014-12-WOJTYŁA PAWEŁ1984AKS Polonia WarszawaD - 984OK
11652014-12-WOJTKOWSKI IRENEUSZ1961Infovide-MatrixD -M50 983OK
552014-11-WOJTALUK ARKADIUSZ1987WarszawaD -M982OK
11042014-12-WOJSZKO PAULINA1990AugustÓwD -M981OK
12852015-01-WITKOWSKA KATARZYNA1987WarszawaD - 980OK
9492014-12-WIERZBICKI JACEK1981MiŃsk MazowieckiD - 979OK
4942014-11-WIERBIŁOWICZ DARIUSZ1973WarszawaD -M978OK
422014-11-WIECZOREK ALEKSANDRA1991MokoBiegaczeD -M977OK
9812014-12-WELMAN JAROSŁAW1958WarszawaD -XL976OK
232014-11-WECZERKA KATARZYNA1962WARSZAWAD - 975OK
7132014-11-WAWRZYKOWSKI JAROSŁAW1972LublinD - 974OK
11762014-12-WASIŁOWSKA MARTA1988RadzyminD -XL973OK
9172014-12-WASILEWSKI LECH1953WarszawaD -M972OK
9632014-12-WASILEWSKI GRZEGORZ1977bieganiejestzen.blogspot.comD - 971OK
12062014-12-WARDZIŃSKI PAWEŁ-WarszawaD -M970OK
12112014-12-WARDZINSKA MAGDALENA1979WarszawaD -K35M969OK
7352014-11-WARDEGA PRZEMEK1979Biegowi ZajawkowiczeD - 968OK
6732014-11-WALENDZIEWSKI ADAM1982AKS Polonia WarszawaD -KamionekM967OK
8672014-12-WALENDZIEWSKA MAŁGORZATA1984AKS Polonia WarszawaD - 966OK
9162014-12-WACH MONIKA1979JacekBiega Running TeamD -K35S964OK
8962014-12-URZĘDOWSKI MICHAŁ1989KoninD -XL963OK
592014-11-URBANSKI PIOTR1971warszawaD - 962OK
11662014-12-TUTAJ MICHAŁ1989WarszawaD -M961OK
8362014-11-TUST KAMIL1988Zdunska WolaD -M960OK
7142014-11-TULIN ADAM1983WarszawaD -XXL958OK
11602014-12-TULA RENATA1952WarszawaD - 957OK
11292014-12-TORZEWSKI JANUSZ1973WarszawaD - 956OK
11302014-12-TORZEWSKA AGNIESZKA1974WarszawaD - 955OK
13172015-01-TOMASIK JANUSZ1945WarszawaD - 954OK
12012014-12-TKACZUK EUGENIUSZ1959Bielsk PodlaskiD -L953OK
6712014-11-TKACZ JACEK1980Team KopeĆD -XL952OK
9692014-12-TARLAGA MARCIN1977WarszawaD - 951OK
1182014-11-ŚWISTAK PIOTR1984WarszawaD -M950OK
952014-11-ŚMIGIELSKI ROBERT1974Lechici ZielonkaD -L949OK
13302014-11-SZYMAŃSKI PIOTR1977WarszawaD -XL1017OK
4722014-11-SZYMAŃSKI DANIEL1999WarszawaD -L948OK
7322014-11-SZYMAŃSKI ARKADIUSZ1977WarszawaD - 947OK
9672014-12-SZWAJOREK EWELINA1987OlsztynD -S946OK
10542014-12-SZUSTKIEWICZ ZBIGNIEW1972MszczonÓwD -XL945OK
9972014-12-SZULIŃSKA ALEKSANDRA1992klub Vege RunnersD -S679OK
272014-11-SZULC KRZYSZTOF1969Night Runners WarszawaD - 944OK
252014-11-SZULC JOANNA1971Night Runners/ WarszawaD - 943OK
312014-11-SZTUREMSKI TOMASZ1985WarszawaD -M942OK
6642014-11-SZOSTAKOWSKI JAROSŁAW1967Biegamy z OchotĄD -Samorządowiec 941OK
10002014-12-SZLACHTA ANETA1973WarszawaD - 940OK
4972014-11-SZEWCZYK RAFAŁ1974URODZENIBIEGACZE.PL / TEAM KOPEĆD - 939OK
7602014-11-SZELĄG SEWERYN1986MiŃsk MazowieckiD -M938OK
12372015-01-SZCZĘSNA MAGDALENA1988SulejÓwekD - 937OK
7332014-11-SZCZEPKOWSKI PAWEŁ1955ARTEQUIPMENT WARSZAWAD -L936OK
2032014-11-SZCZEPAŃSKA ANNA1979Biegam Na TarchominieD -K35M935OK
10782014-12-SZAMBURSKI ŁUKASZ1982We RideD - 934OK
12412015-01-SZALBIERZ RADOSŁAW1979WarszawaD -Kamionek 933OK
2352014-11-SZAJKOWSKA EWA1973WarszawaD -M932OK
10642014-12-SYGOCKI KONRAD1978BNTD - 931OK
2932014-11-SUROWIAK DANUTA1969GRUPA BIEGOWA UM/ NOWY DWÓR MAZOWIECKID - 930OK
5272014-11-SUCHECKI ADAM1982Triathlon Series TeamD - 929OK
5042014-11-STRACHOCKA ANNA1956WarszawaD - 928OK
8782014-12-STĘPIEŃ BARTŁOMIEJ1984Wytop PruszkÓwD - 927OK
2242014-11-STAWSKA KATARZYNA1983Kuznia Triathlonu/WarszawaD -M926OK
7402014-11-STASZEWSKI PAWEŁ1969RadzyminD -L925OK
7382014-11-STASZEWSKA EDYTA1969RadzyminD -M924OK
3492014-11-STARCZEWSKI PAWEŁ1961PruszkÓwD -M50 923OK
11162014-12-STAŃCZUK LESZEK1962SiedlceD -M50L922OK
9082014-12-STANEK BARTOSZ1988Grodziski Klub BiegaczaD - 921OK
10932014-12-STACHURSKI MICHAŁ1980WarszawaD - 920OK
12122014-12-SROKA ANNA1989WarszawaD - 919OK
7522014-11-SPIEWAK MACIEJ1983WarszawaD - 918OK
8432014-11-SOSZYŃSKA GOSIA1962CzŁapaczeD - 917OK
9532014-12-SOSNOWSKA AGNIESZKA1988WarszawaD - 916OK
12462015-01-SOŁTYSIK STANISŁAW1987Dream Run/WarszawaD - 915OK
602014-11-SOŁOWICZ ALEKSANDRA1981WarszawaD -S914OK
1052014-11-SOCHACKA ELWIRA1981KB ERGOD -S913OK
10112014-12-SOBOLEWSKA BEATA1975Radzymin Run TeamD -K35S912OK
10282014-12-SOBIESKA ALEKSANDRA1976WARSZAWAD -K35M911OK
9522014-12-SOBIESIAK RAFAŁ1981PIRATED - 910OK
3282014-11-SOBCZAK TOMASZ1974WarszawaD - 909OK
6562014-11-SOBCZAK BOGUSŁAW1972Nowa IwicznaD - 908OK
6532014-11-SOBCZAK ANNA1972Nowa IwicznaD - 907OK
7652014-11-SKRZYPCZAK JAROSŁAW1967KB Activesports WarszawaD - 906OK
1832014-11-SKIBNIEWSKI GRZEGORZ1976legionowoD - 905OK
152014-11-SKALSKI GRZEGORZ1974Ostrowiec ŚwiĘtokrzyskiD -L904OK
4522014-11-SKADORWA TYMON1982WarszawaD -XL903OK
4772014-11-SIWA MARCIN1976WarszawaD - 902OK
4342014-11-SIUDA EWA1984KieŁczÓwD -S901OK
512014-11-SIEMIŃSKI TOMEK1971TruskawD - 900OK
972014-11-SIEMIŃSKA MARIA1997TruskawD - 899OK
12402015-01-SIEGERT PIOTR1979EDC RUNNERSD - 898OK
11002014-12-SIDWIŃSKI MARCIN1982WarszawaD - 897OK
3892014-11-SIDOROWICZ GRZEGORZ1972MarkiD -L896OK
7022014-11-SĘKULSKI KAMIL1992SamogoszczD - 895OK
11622014-12-SEROCKI PIOTR1977MarkiD - 894OK
11122014-12-SEKŚCIŃSKA MAGDA1984KS ŁomŻanieD - 893OK
6742014-11-SEJBUK ROBERT1985WarszawaD -XL892OK
12762015-01-SĄTOWICZ KATARZYNA1990Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD - 891OK
11072014-12-SAS ALDONA1961PiastÓwD - 890OK
11372014-12-SAKOWSKA AGNIESZKA1988Przetarty Szlak/WarszawaD -M889OK
10922014-12-SAJNÓG PRZEMYSŁAW1984SzydŁowiecD -L888OK
11972014-12-SADREN ROBERT1991WarszawaD -XL887OK
12382015-01-SADŁOWSKI PIOTR1984SulejÓwekD - 886OK
7642014-11-RYDZEWSKI TOMASZ1981WarszawaD -XXL885OK
1892014-11-RYBICKI PRZEMYSŁAW1975WarszawaD -M884OK
3832014-11-RUTKOWSKI WOJCIECH1980JabŁonnaD -XXXL883OK
12882015-01-RUDZKI DOMINIK1982WarszawaD - 882OK
12572015-01-RÓŻYCKI KRZYSZTOF1983WarszawaD - 881OK
3992014-11-ROTHE PAWEŁ1981Dawaj MaryŚkaD -XL880OK
5522014-11-ROMANÓW PRZEMEK1982Trucht Tarchomin TeamD - 879OK
13122015-01-ROEHRYCH PAWEŁ1971WarszawaD - 878OK
5812014-11-RODAK DANIEL1992WarszawaD - 877OK
3562014-11-RESLER EWELINA1988ChojniceD - 876OK
6812014-11-REK IWONA1988WarszawaD - 875OK
2082014-11-REJDYCH ALEKSANDER1990JacekBiega Running TeamD -L874OK
4132014-11-REDA KINGA1993Wieliszew Heron TeamD - 873OK
6392014-11-RĄCZKA TOMASZ1991PomiechÓwekD - 872OK
5102014-11-RAWICKA MAGDALENA1982WarszawaD - 871OK
10772014-12-RATUSZYŃSKA URSZULA1973WarszawaD -S870OK
5212014-11-RAMEL-NOWICKA MARTA1984WarszawaD -M869OK
8522014-12-RAGUCKI ROBERT1965Warszawa WilanÓwD -M50 868OK
4332014-11-PYZEL IZABELA1981WarszawaD -S867OK
8712014-12-PYTLOS MARCIN1980WarszawaD - 866OK
7072014-11-PYTEL WALDEMARSiedlceD - 865OK
12812015-01-PYC ZOFIA1981RembertÓw TeamD - 864OK
1702014-11-PRUSZCZYŃSKI PIOTR1980Warszawa Pokemon rembertÓw teamD - 863OK
3272014-11-PRAJSNAR PAWEŁ1993Legia KickboxingD -XL862OK
8052014-11-POTYKANOWICZ ALEKSANDRA1985ZielonkaD - 861OK
8192014-11-POPOWSKI JAROSŁAW1969Unts WarszawaD -XL860OK
3942014-11-POPŁAWSKI-NIEWIADOMSKI WIESŁAW1972WarszawaD - 859OK
2472014-11-POPŁAWSKA PAULINA1987WarszawaD -M858OK
3822014-11-POPARDOWSKI PAWEŁ1982WarszawaD -L857OK
7912014-11-POLITOWSKA MONIKA1988Kuznia TriathlonuD -S856OK
322014-11-POLIŃSKA ANIA1964Warszawa ParkrunD -Kamionek 855OK
12082014-12-POLAK BEATAWarszawaD -M854OK
3842014-11-PŁATEK TOMASZ1976WŚciekŁe biedronkiD -XL853OK
7552014-11-PLUTA IRENEUSZ1962SKKT101D -M50 852OK
8372014-11-PIÓRO PIOTR1973WarszawaD - 851OK
11692014-12-PIŁAT MARIUSZ1963KLUB BIEGACZA PLL LOTD -M50XL850OK
412014-11-PIKOR JACEK1973ZamoĹ?Ć/biegusiem.plD -146 cm/10 lat849OK
7472014-11-PIETRUCHA PATRYK1990ŻyrardÓwD -XL848OK
2992014-11-PIETRASZUK JOANNA1979TerespolD -K35 847OK
10972014-12-PIELACHOWSKI PIOTR1959WarszawaD - 846OK
9992014-12-PIELACHOWSKA BEATA1964WarszawaD - 845OK
12322015-01-PICHETA MAGDALENA1985Disney VoluntEARSD - 844OK
5292014-11-PERZYNA RAFAŁ1982ursusD - 843OK
10632014-12-PEREK MARTYNA1984GarwolinD - 842OK
962014-11-PAWŁOWSKA KATARZYNA1975aleTEMPO / WarszawaD -K35 841OK
5242014-11-PAWŁOWICZ DOROTA1983Nordi Super Pies/Team BailandoD -M840OK
132014-11-PAWELCZYK JAROSŁAW1980Biegam na Tarchominie WarszawaD -XXL839OK
12492015-01-PARZONKA ANNA1987WarszawaD - 838OK
522014-11-PARFIANOWICZ PIOTR1994UNTS Warszawa/Inov-8D -M837OK
652014-11-PARADOWSKI KRZYSZTOF1981PruszkÓwD - 836OK
10232014-12-PANASIUK ARTUR1976PTA PruszkÓwD -S835OK
10102014-12-PALIWODA MARCIN1987WarszawaD -M834OK
8152014-11-PACIOREK MAREK1957Popowo LetniskoD -XXL833OK
3632014-11-OŻADOWICZ AGNIESZKA1978WarszawaD -K35 832OK
2222014-11-OSTROWSKA DOMINIQUE1988WarszawaD - 831OK
1552014-11-OSTAPIŃSKI WOJTEK1972PiasecznoD - 830OK
1402014-11-OSTAPIŃSKA MAGDA1974PiasecznoD - 829OK
11012014-12-ORŁOWSKI GRZEGORZ1981KuŹnia TriathlonuD -L828OK
12092014-12-OLSZEWSKA KATARZYNA1980WarszawaD -Samorządowiec/K3M827OK
1812014-11-OLCZAK JACEK1976Warszawa Pokemon rembertÓw teamD - 826OK
9582014-12-OKSIEJUK-WASILEWSKA ANNA1973MiĘdzyrzec PodlaskiD - 825OK
352014-11-OCHREMIAK MICHAŁ1991MokoBiegaczeD - 824OK
532014-11-OBRYCKA SYLWIA1984warszawaD - 823OK
5222014-11-NOWICKI MACIEJ1983WarszawaD -M822OK
12682015-01-NOWICKA EDYTA1992WarszawaD - 821OK
1002014-11-NOWEK ANNA1974Maraton Team II LO KoŃskieD -M820OK
12292015-01-NOWAKOWSKI CZESŁAW1947WarszawaD - 819OK
9392014-12-NOWAK MARCIN1989WarszawaD -KamionekM818OK
8832014-12-NOWAK JAKUB1989LŁKS Prefbet Śniadowo ŁomŻaD -S817OK
6792014-11-NITSCH TOMASZ1971UNTS WarszawaD -XL816OK
6782014-11-NITSCH JOANNA1973UNTS WarszawaD -M815OK
8312014-11-NIESTERUK PAULINA1987CastellanusD - 814OK
3212014-11-NIEMCZYK DAMIAN1983treningibiegowe.plD -M813OK
4062014-11-NESTER ŁUKASZ1983WarszawaD - 812OK
9502014-12-MUSZYŃSKI GRZEGORZ1984WarszawaD - 811OK
8352014-11-MUSZYŃSKI ANDRZEJ1962ZgierzD -M50L810OK
12752015-01-MUCHA JAROSLAWotwockD - 809OK
6862014-11-MRÓZ JACEK1958360 stopniD -L808OK
13092015-01-MOSKAL IZABELLA1973Festiwal BiegowyD - 807OK
782014-11-MOSIOŁEK PRZEMYSŁAW1984BiegnĘ, Żeby Bartek mÓgŁ biegaĆD -M806OK
402014-11-MOSIOŁEK MONIKA1984BiegnĘ, Żeby Bartek mÓgŁ biegaĆD - 805OK
11682014-12-MOLENDA MARCIN1978KielceD - 804OK
12014-11-MODZELEWSKI ŁUKASZ1983PruszkÓwD - 803OK
10902014-12-MOĆKO DANIEL1971Aktywny Relaks/WoŁominD - 802OK
6322014-11-MLEK-ANTONIEWICZ ALICJA1985Dream runD - 801OK
11812014-12-MIZERSKA SYLWIA1977WarszawaD -K35 800OK
13112015-01-MIRECKA KATARZYNA1979WarszawaD -K35 799OK
8062014-11-MILEWSKI PIOTR1977WarszawaD -M798OK
12712015-01-MIKOŁAJCZYK MACIEJ1980PET SUPPLIES POLSKAD -Kamionek 797OK
10472014-12-MIKETA MAREK1973Rybnicka Grupa Biegowa PĘdzimy RazemD -L796OK
12222015-01-MIERZEJEWSKA MAGDA1976WarszawaD -K35 795OK
12232015-01-MIERZEJEWSKA AGNIESZKA1978WarszawaD -K35 794OK
992014-11-MICHAŁOWSKI MICHAŁ1988MokoBiegaczeD - 793OK
12552015-01-MICHALCZYK ALEKSANDRA1979WarszawaD -K35 792OK
7542014-11-MERCHEL DARIUSZ1969niezrzeszony/SulejÓwekD - 791OK
1862014-11-MĄDRACH PIOTR1983JacekBiega Running TeamD - 790OK
9422014-12-MATWIEJCZUK GRZEGORZ1989WarszawaD -KamionekL789OK
11182014-12-MATCZAK AGNIESZKA1972Podolszyn NowyD -M788OK
4882014-11-MARZEC ALEKSANDRA1982WarszawaD - 787OK
9712014-12-MARCINKIEWICZ KATARZYNA1969KobyŁkaD - 786OK
1642014-11-MANIECKA AGNIESZKA1986JacekBiega Running TeamD - 785OK
8882014-12-MALISZEWSKI CEZARY1958Denat WarszawaD -L784OK
9932014-12-MALINOWSKI PIOTR1987WarszawaD -L783OK
9922014-12-MALINOWSKA ANNA1977WoŁominD -K35 782OK
13262015-01-MALDIS MAREK1945WarszawaD - 781OK
92014-11-MAKIEŁA ALEKSANDER1995WarszawaD -XXL780OK
3062014-11-MAJEWSKA MAGDALENA1982WarszawaD -M779OK
3122014-11-MAJEWSKA ANNA1985SzczecinD - 778OK
5842014-11-MAGIERA DAGMARA1984KatowiceD -S777OK
6102014-11-MACUGOWSKI MARIUSZ1975KB TKKF Promyk CiechanÓwD - 776OK
6592014-11-MACIOŁEK DAREK1978SĘkocin StaryD - 775OK
8292014-11-MACIERZYŃSKA AGATA1979DogoŃ GrodziskD -K35 774OK
5872014-11-MACIEJAK ERYK1981PruszkÓwD - 773OK
6072014-11-ŁUKASIAK ADAM1985WarszawaD - 765OK
8032014-11-ŁOBODZIŃSKI PIOTR19854Flex Sport TeamD - 772OK
9012014-12-ŁEBSKI KUBA1981WarszawaD -XL771OK
2952014-11-ŁAPIŃSKA EDYTA1982WarszawaD -Kamionek 770OK
3002014-11-ŁABUDA ANDRZEJ1987RembertÓw TeamD - 769OK
7452014-11-LUTRZYKOWSKI MICHAŁ1989OstroŁĘkaD - 768OK
9472014-12-LUSA MARCIN1980SulejÓwekD - 767OK
7902014-11-LUKOMSKA DOMINIKA1981WarszawaD -M766OK
9002014-12-LUCIAK ŁUKASZ1983WARSZAWAD - 764OK
12282015-01-LOZIA AGATA1982ONLY MED -S763OK
8762014-12-LISIECKI RAJMUND1108otrĘbusyD -XL762OK
2332014-11-LIPIŃSKI TOMASZ1972WarszawaD - 1001OK
7122014-11-LICHTAŃSKA AGNIESZKA1977WarszawaD -K35S761OK
5072014-11-LEWANDOWSKI BARTOSZ1982WarszawaD -M760OK
5682014-11-LEWANDOWSKI AREK1978WarszawaD - 759OK
2322014-11-LEWANDOWSKA KAROLINA1977DREAM RUN/GAMRATKAD -K35S758OK
2912014-11-LEŚNIAK MARCIN1986Patolog RunnersD -L757OK
9102014-12-LASKOWSKA MAJA1980Żyr. A. F. A ŻyrardÓwD -K35M756OK
3712014-11-KWIECIEŃ MAREK1984Markowi BiegaczeD - 755OK
4662014-11-KWIECIEŃ KATARZYNA1996KoŃskieD - 754OK
3812014-11-KWIECIEŃ JACEK1957Markowi BiegaczeD - 753OK
5722014-11-KWIATKOWSKI MICHAL1979WarszawaD - 752OK
3342014-11-KUŚPIT PRZEMEK1987WarszawaD -S751OK
12612015-01-KURYŁOWICZ MONIKA1955WarszawaD - 750OK
12652015-01-KURYŁOWICZ AGNIESZKA1986WarszawaD - 749OK
11212014-12-KUREK JACEK1976OSTRÓWEKD - 748OK
4172014-11-KUPRIANOWICZ MARTA1970MysiadŁoD - 747OK
2292014-11-KUNICKI ADAM1988Dream RunD -L746OK
8422014-11-KUŁAKOWSKI PIOTR1957CzŁapaczeD - 745OK
5902014-11-KUKAWSKA MAGDALENA1983WarszawaD - 744OK
13252015-01-KUCIŃSKI PIOTR1971WarszawaD - 743OK
8102014-11-KUCIEJCZYK HENRYK1959Tempo MŁawaD - 742OK
8332014-11-KUCHTA PIOTR1976WarszawaD - 741OK
10022014-12-KUCHTA ADAM1976WarszawaD -XL740OK
12802015-01-KUBUSZEWSKI ARTUR1980WarszawaD - 739OK
1372014-11-KUBICKA ZUZANNA1993UNTS WarszawaD -XS738OK
9342014-12-KSIĘŻOPOLSKA ANNA1972WarszawaD -L737OK
9782014-12-KRYSIK ARKADIUSZ1979TŁuszczD -M736OK
9872014-12-KRUSZEWSKA MAGDALENA1984WarszawaD - 735OK
5612014-11-KRUPINIEWICZ ANDRZEJ1976minsk mazowieckiD - 734OK
3872014-11-KRÓLIKOWSKA EMILIA1987APUQD - 733OK
4022014-11-KRÓLIKOWSKA CECYLIA1985WarszawaD - 732OK
8472014-11-KRAWCOW ŁUKASZ1987PruszkÓwD -XL731OK
5562014-11-KRAJEWSKI KONRAD1983Markowi BiegaczeD -XL730OK
2622014-11-KRAJEWSKA-SUSKIEWICZ MAGDA1974obozybiegowe.plD - 729OK
4562014-11-KRAJCZEWSKI JAN1989Impuls WarszawaD -L728OK
10692014-12-KOZŁOWSKA EWA1969Dobre MiastoD - 727OK
8342014-11-KOZACZEK-PODSIADŁA KATARZYNA1977WarszawaD -K35M726OK
2752014-11-KOWALSKI MICHAŁ1987Grupa biegowa parkrun WarszawaD -L725OK
9042014-12-KOWALÓWCZANY MICHAŁ1981WarszawaD - 724OK
9442014-12-KOTECKI SŁAWOMIR1974MARKID - 723OK
3592014-11-KOŚNIK ANDRZEJ1961MKB DREPTAK MiŃsk MazowieckiD -M50 722OK
9322014-12-KOSSAKOWSKA KATARZYNA1974WarszawaD - 721OK
11082014-12-KORPOROWICZ MONIKA1985WarszawaD - 965OK
9562014-12-KORDELASIŃSKI MACIEJ1968WarszawaD -XL720OK
9662014-12-KORDAS MARCIN1979WarszawaD - 719OK
8442014-12-KONDRACIUK KATARZYNA1973GOSIR PIASECZNOD -Samorządowiec 718OK
182014-11-KOLASA BARBARA1956Klub J.SŁowackiegoD - 717OK
3722014-11-KŁOS ZBYSZEK1960PIASTÓW TAK SOBIE BIEGAMD - 716OK
6572014-11-KLUSKA PAWEŁ1987WarszawaD - 715OK
3672014-11-KLIMKIEWICZ MARCIN1977DOGOŃ GRODZISK MAZOWIEKID - 714OK
8632014-12-KĘPIŃSKI CEZARY1980AAD - 713OK
8612014-12-KĘPIŃSKA KATARZYNA1979matka polkaD -K35 712OK
11172014-12-KAZIK PATRYCJA1996II LO KoŃskie Maraton TeamD -S711OK
8952014-12-KAWKA ANDRZEJ1956WarszawaD - 710OK
7622014-11-KARPIŃSKA KATARZYNA1986NasielskD -M709OK
2192014-11-KARNASZEWSKI ALBIN1979WarszawaD - 708OK
7462014-11-KARŁOWICZ ANNA1953Wolna Wola WarszawaD - 707OK
9622014-12-KARCZEWSKA URSZULA1975Warszawa - KamionekD -Kamionek/K35XS706OK
7492014-11-KANIEWSKI PAWEŁ1982WarszawaD -L705OK
9842014-12-KAŁOWSKI MACIEJ1990OtwockD - 704OK
3322014-11-KALWAT KAROLINA1993WaszawaD -M703OK
9832014-12-KALSKA STELLA1977Polsat Biega/ WarszawaD -K35 702OK
10182014-12-KALMAN HUBERT1988WarszawaD -M701OK
3652014-11-KALINOWSKA MAŁGORZATA1974WarszawaD - 700OK
10142014-12-KACZYŃSKA JOANNA1981WarszawaD -L699OK
3262014-11-KACZOREK ROBERT1952WarszawaD -M698OK
7152014-11-KACZMARCZYK ARKADIUSZ1977WarszawaD -M697OK
11982014-12-KACPRZAK KAMILD - 696OK
10852014-12-JURCZYK ARTUR1971Run BydgoszczD -L695OK
10842014-12-JURCZYK ANNA1975Run BydgoszczD -K35M694OK
8502014-12-JAWORSKI KONRAD1977OTRĘBUSYD -L693OK
1562014-11-JAWORSKA ANNA1987CÓrki FokiD -XS692OK
3052014-11-JASKÓŁKA-PRUSZCZYŃSKA RENATA1978WarszawaD -K35 691OK
3022014-11-JAROSZEWICZ KAMIL1981WarszawaD - 690OK
4202014-11-JANECZEK ADAM1987StanisŁawiceD -S689OK
10432014-12-JAMROŻY MARCIN1973WarszawaD - 688OK
10862014-12-JAKUBIUK SŁAWOMIR1977WarszawaD - 687OK
8272014-11-JAGIELSKI WITOLD1965skrzydlaci.plD -M50 686OK
11522014-12-JACHNA KATARZYNA1989JaworznoD - 685OK
2562014-11-JABŁOŃSKI ARTUR1981DREAM RUN/WARSZAWA-HRUBIESZÓWD - 684OK
10762014-12-HUZIUK PIOTR1973WarszawaD -L683OK
22014-11-HOP MACIEJ1986WarszawaD - 682OK
4032014-11-HAJTKO JOANNA198612tri.plD - 681OK
8252014-11-GWIZDAŁA CEZARY1970KuŹnia TriathlonuD - 680OK
12332015-01-GRYCZ DAREK1987Twierdza ModlinD - 678OK
6362014-11-GRUZA MARTA1984WarszawjD - 677OK
8662014-12-GRUDEK WIESŁAW1972GRUDKID - 676OK
12272015-01-GRONCZEWSKI ARTUR1974WARSZAWA BRÓDNOD - 675OK
5372014-11-GROCHOWSKI KRZYSZTOF1989Biegamy z OchotĄD - 674OK
6942014-11-GROCHOWSKA NATALIA1992Biegamy z OchotĄD - 673OK
5332014-11-GROCHOWSKA JOANNA1964Biegamy z OchotĄD - 672OK
7032014-11-GROCHOWINA JACEK1965WarszawaD -M50L671OK
6032014-11-GRABOWSKI PIOTR1968RembertÓw TeamD -M670OK
6052014-11-GRABOWSKA-TOFEL SARA1994RembertÓw TeamD -S669OK
11912014-12-GRABOWSKA MARIA1972FAT TrzemesznoD - 668OK
11822014-12-GÓRAL JAROSŁAW1983WarszawaD - 666OK
10072014-12-GOSTKOWSKI MICHAŁ1990AKS Polonia WarszawaD -Kamionek 665OK
12912015-01-GORGOL EMILIA1994PietrusyD - 664OK
11112014-12-GOLI WILHELM1947JemielnicaD - 663OK
10652014-12-GOLI LESZEK1976WarszawaD - 662OK
10512014-12-GOCH KAMIL1984Orange PolskaD - 661OK
8132014-11-GIERSZEWSKI MICHAŁ1977WarszawaD - 660OK
12952015-01-GAWEŁ MATEUSZ1994MokoBiegaczeD - 659OK
10622014-12-GAŁCZYŃSKI WOJCIECH1971StarsTroopersD - 658OK
11592014-12-FRENKEL MAREK1968WarszawaD -L657OK
1322014-11-FRĄCZYK MAGDALENA1996Maraton Team II LO KoŃskieD -M656OK
12702015-01-FLAKOWSKI TOMASZ1989SOCHACZEWD - 655OK
11552014-12-FLAGO ARTUR1973WarszawaD - 654OK
12252015-01-FISKOVICZ SIERGIEJ1980lkb rudnikD - 653OK
12242015-01-FISKOVICZ LILIA1989lkb rudnikD - 652OK
752014-11-FINFANDO ANNA1983WarszawaD - 651OK
4192014-11-EWERTOWSKI PIOTR1967MARKOWI BIEGACZE MARKID -L650OK
10352014-12-EKSTEROWICZ ANNA1990RakoniewiceD - 649OK
9272014-12-DYBAŚ MONIKA1995KoŃskieD -M648OK
9952014-12-DUBIELECKI ŁUKASZ1978Biegamy z OchotĄD - 647OK
4212014-11-DREWNIAK MARCIN1969Koczargi StareD - 646OK
7092014-11-DRAŻAN ŁUKASZ1977K.S.A.T.D -L645OK
502014-11-DOMECKI JAKUB1987MilanÓwekD -S644OK
12262015-01-DOBROWOLSKI EMIL1986LŁKS Prefbet ŚniadowoD - 643OK
11472014-12-DOBOSZ ELŻBIETA1958KB ActiveSports WarszawaD - 642OK
1852014-11-DOBAJ - ZEREK MAGDALENA1979WarszawaD -Kamionek/K35 641OK
11262014-12-DEPTUŁA ZBIGNIEW1977WarszawaD -M640OK
4322014-11-DEMIDZIUK PRZEMYSŁAW1981KS START PUŁASKI WARKAD - 639OK
12902015-01-DĄBROWSKI MARCIN1986JachrankaD - 638OK
1482014-11-DĄBROWSKA LENA1981FitBack.plD -S637OK
1442014-11-DĄBROWSKA DOMINIKA1996Maraton Team II LO KoŃskieD -L429OK
13042015-01-DĄBROWSKA ANNA1976WarszawaD -K35M635OK
11852014-12-DĄBEK EDWARD1963MKB DREPTAK MiŃsk MazowieckiD -M50 634OK
7612014-11-DĄBEK AGNIESZKA1989SiewierzD -L633OK
11542014-12-DAWID MARIUSZ1984WarszawaD -L632OK
7722014-11-ĆWIEK ARKADIUSZ1976Grupa Biegowa Parkrun WarszawaD - 631OK
1632014-11-CZERCZAK ANDRZEJ1964WarszawaD -M50 630OK
3152014-11-CZECHOWSKI JERZY1949mza-warszawaD - 629OK
1582014-11-CYRNY RAFAŁ1977WarszawaD -122 cm/6 lat628OK
5632014-11-CICHOCKA MAGDALENA1983WarszawaD - 627OK
5412014-11-CIARKA RADOSŁAW1981Virtual Runner Club Nowy DwÓr MazowieckiD - 626OK
9512014-12-CHOSZCZYK WŁADYSŁAW1959WarszawaD - 625OK
9592014-12-CHOROSZEWSKI BARTOSZ1975Warszawa - KamionekD -KamionekM624OK
6822014-11-CHOJNOWSKA MONIKA1987WarszawaD - 623OK
3782014-11-CHOJNACKI TOMEK1979PiasecznoD -XL622OK
12502015-01-CABAJ PAWEŁ1975ING ŻYCIE / WarszawaD - 621OK
4412014-11-BURCHARD BEATA1977PiasecznoD -K35M620OK
8402014-11-BUŁKA PIOTR1975SulejÓwekD -S619OK
8602014-12-BUKOWSKI JANUSZ1956Gazownia Warszawska/Stowarzyszenie DAĆ SIEBIE INNYMD - 1000OK
1692014-11-BUDZYŃSKI KRZYSZTOF1985WarszawaD - 617OK
332014-11-BRZUSZEK ADAM1989cheŁmD - 616OK
1752014-11-BRZOZOWSKA MAGDALENA1982WarszawaD -L615OK
142014-11-BRZOZOWICZ MARIUSZ1958Maraton Team II LO KoŃskieD -L614OK
9902014-12-BRZOSKI CEZARY1967FalentyD - 613OK
7482014-11-BOROWICZ-DWORAK PATRYCJA1970Warszawa WesoŁaD - 612OK
11052014-12-BOGUMIŁ TERESA1968GrabÓw nad PilicĄD -611OK
9152014-12-BOCIAŃSKI GRZEGORZ1982WarszawaD - 610OK
6972014-11-BIEŃKA ANNA1982WarszawaD - 609OK
6682014-11-BIELAWSKI LESZEK1976OkuniewD - 608OK
7592014-11-BIAŁOŻYŃSKI MARCIN1978RembertÓw Team/Warszawa RembertÓwD - 607OK
7112014-11-BIAŁEK ANDRZEJ1980SulejÓw k. JadowaD -XL606OK
10662014-12-BERTEL ALICJA1980olsztynD -K35 605OK
3232014-11-BEDNAREK MARCIN1988LegionowoD -L604OK
8172014-11-BEDNAREK JACEK1971METLIFED -L603OK
1362014-11-BECHENSKI WOJCIECH1974WARSZAWAD - 602OK
3612014-11-BEBŁOT LUIZA1972WarszawaD -S601OK
2652014-11-BAZYLUK ANDRZEJ1970WarszawaD -L600OK
5442014-11-BARCHWIC ROBERT1975OŻarÓw MazowieckiD -L599OK
13322014-11-BARANOWSKI DANIEL1977WarszawaD -XXL1019OK
6462014-11-BANASZEWSKA JOANNA1977WarszawaD -K35L598OK
3962014-11-BANASIK KATARZYNA1987Grupa Biegowa UMD - 597OK
11202014-12-BANACH AGNIESZKA1983kobietkibiegaja.plD - 596OK
5832014-11-BALCERZEWSKA MARZENA1992WarszawaD - 595OK
6312014-11-ANTONIEWICZ WOJTEK1985Dream RunD - 594OK
12472015-01-ADAMCZYK PRZEMYSŁAW1977KB ERGOD - 593OK
8972014-12-ŻYWEK TERESA1947WarszawaC+D 592OK
1822014-11-ŻURANIEWSKA AGNIESZKA1977Trucht Tarchomin TeamC+DK35S591OK
7752014-11-ZWIERZCHOŃ GRZEGORZ1981skrzydlaci.plC+D 590OK
2252014-12-ZIĘBA MARIUSZ1972BobowaC+D 589OK
2522014-11-ZIELONKO - CZUPTA WERONIKA1998LXXII LO im. gen. J.JasinskiegoC+D 588OK
2462014-11-ZIELONKO - CZUPTA EWELINA1976WarszawaC+DK35 587OK
7662014-11-ZDZIKOT TOMASZ1979WarszawaC+DSamorządowiecXL586OK
7942014-11-ZDUNIAK MARCIN1980Skrzydlaci.plC+DM585OK
12692015-01-ZAWADZKA PAULINA1986JUDO AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKIC+D 584OK
3552014-11-ZAREMBA TOMASZ1989WarszawaC+DS583OK
11932014-12-WYSOCKA MONIKA1984WarszawaC+D 582OK
5532014-11-WYPYCH RÓŻA1988ApuqC+D 581OK
1942014-11-WOJDYNA-MILEWSKA PATRYCJA1981RembertÓw Team / MSZ / WarszawaC+D134 cm/8 lat580OK
9702014-12-WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1977Praga BiegaC+DKamionekXL579OK
5972014-11-WOJCIECHOWSKA-NOWACZYK ILONA1982Biegam na Zielonej BiaŁoŁĘce/WarszawaC+D 578OK
4622014-11-WOJCIECH SKORY1976WarszawaC+D 577OK
372014-11-WIŚNIEWSKI PIOTR1973Rumaki/RadzikÓwC+DL576OK
9822014-12-WIŚNIEWSKA-ULFIK DOMINIKA1986RMD Montrail Team/SKB KraŚnikC+D 575OK
12622015-01-WIŚNIEWSKA MARTA1980PiasecznoC+DK35 574OK
6902014-11-WIEŚNIAK DARIUSZ1978Warszawa - BielanyC+D 573OK
6692014-11-WICHROWSKI KRZYSZTOF1983TEAM BAILANDO / WarszawaC+DXXL572OK
9072014-12-WIĄCEK KRZYSZTOF1961MilanÓwekC+DM50 571OK
6932014-11-WĘGLARZ RADOSŁAW1979WarszawaC+DL570OK
5312014-11-WESOŁOWSKA KATARZYNA1979Orange PolskaC+DK35S569OK
8722014-12-WALECKA WIKTORIA1985BNT/ WarszwaC+DM568OK
8642014-12-WALCZAK SŁAWEK1978WarszawaC+D 567OK
12972015-01-URBANIAK NATALIAWarszawaC+D 566OK
12992015-01-URBANIAK MICHAŁWarszawaC+D 565OK
12982015-01-URBANIAK ALEKSANDERWarszawaC+D 564OK
9792014-12-ULFIK RAFAŁ1987RMD Montrail Team/SKB KraŚnikC+D 563OK
302014-11-TUWALSKI BERNARD1969BobrowiecC+DL562OK
9332014-12-TUŚNIO SEWERYN1979WarszawaC+DXL561OK
3202014-11-TURCZYŃSKA MONIKA1973WarszawaC+DS560OK
1222014-11-TRUSZKOWSKI ROBERT1978LegionowoC+DXL559OK
10322014-12-TOMASZEWSKI MACIEJ1997JarosŁawska Grupa Biegowa ,,SokÓŁ'/Resovia RzeszÓw Widna GÓrC+D 558OK
13282015-01-TERZONI KARINAPolskie Radio PR4C+D 557OK
8112014-11-ŚWIERCZEWSKA MONIKA1989KuŹnia triathlonuC+D 556OK
13182015-01-ŚWIERCZ PAWEŁWarszawaC+D 555OK
11432014-12-ŚLUSARCZYK KATARZYNA1989OKS Start OtwockC+D 460OK
882014-11-SZOSTEK AGNIESZKA1977Orange Polska, WarszawaC+DK35 554OK
5792014-11-SZADKOWSKA EWELINA1988WarszawaC+D 553OK
892014-11-STRĄCZEK WOJCIECH1970WarszawaC+D 552OK
12312015-01-STEFAŃSKI ZBIGNIEW1966WarszawaC+D 551OK
4742014-11-STEFANICKI MAREK1958ŚwinoujŚcieC+D 550OK
1412014-11-SKRZYDŁO JAROSŁAW1983Dream RunC+D 549OK
642014-11-SKIERSKI RAFAŁ1979WarszawaC+DL548OK
2672014-11-SIWEK IRENEUSZ1972MrSiwek.pl WarszawaC+DXL547OK
2502014-11-SITKIEWICZ MAŁGORZATA1974Biegam na TarchominieC+D 546OK
6202014-11-SIKORSKA MARIOLA1977PiastÓwC+DK35 545OK
7892014-11-SIEDLECKI ROBERT1973WarszawaC+DL544OK
6122014-11-SĘK TOMASZ1983PiastÓwC+D 543OK
10192014-12-SADOWSKA JOLANTA1991zabiegani po uszy/warszawaC+D 401OK
3042014-11-RYBUS AGATA1986LipskoC+D 542OK
8202014-11-RUZIK RAFAŁ1979WarszawaC+D 541OK
7252014-11-RUPIEWICZ JAROSŁAW1980KB CastellanusC+DM540OK
3582014-11-RUDNICKA ANNA1981Zabiegani po uszyC+DKamionek 539OK
8242014-11-ROZWADOWSKI PAWEŁ1968BrwinÓwC+D 538OK
902014-11-ROSZKOWSKA-KAZAŁA MAŁGORZATA1976ZABIEGANI PO USZYC+DK35 537OK
3172014-11-ROKITA-MARKOVIC MARIOLA1983WarszawaC+DS536OK
3752014-11-ROCHOWSKI PIOTR1962SKB/stalowa WolaC+DM50 327OK
11252014-12-ROBAK WOJCIECH1982wcg warszawaC+D 535OK
8732014-12-REPLIŃSKA EDYTA1976MilanÓwekC+DK35 534OK
2202014-11-RACHUBA MICHAŁ1978WarszawaC+D 533OK
10202014-12-POBŁOCKA KAMILA1990LĘborkC+D 532OK
1302014-11-PIETRANIK PAWEŁ1986Night Runners Albatrosy WarszawaC+D 530OK
4012014-11-PIELAK MARCIN1977MarkiC+D 529OK
9052014-12-PIEKARSKI JACEK1966BrwinÓwC+DXL528OK
7952014-11-PIĄTEK BOGDAN1953LECHICI ZielonkaC+D 527OK
542014-11-PESTKOWSKA SYLWIA1981Klub Biegacza OrangeC+D 526OK
8942014-12-PARZYJAGŁA DOMINIKA1985WarszawaC+D 525OK
7962014-11-PACHNIK PIOTR1976WarszawaC+DL524OK
3292014-11-PABIAŃSKA ALEKSANDRA1983TorpedyC+DXS523OK
4482014-11-OSTASZEWSKI MAREK1984WarszawaC+DXL522OK
3362014-11-ORYCH JACEK1978Markowi BiegaczeC+DSamorządowiec 521OK
4962014-11-OPOWICZ MARZENA1963KB ActiveSports WarszawaC+DL520OK
2612014-11-DRZEWICZ ANNA1991SławaC+D 519OK
872014-11-OKRASA PIOTR1976LEGIONOWOC+D 518OK
8462014-11-ODOLCZYK JOANNA1965WarszawaC+D 517OK
9122014-12-NOWICKI ANDRZEJ1963WarszawaC+DM50M516OK
1172014-11-NOWAKOWSKI MARIUSZ1960ŻOLIBORZ BIEGA / WARSZAWAC+D 515OK
5992014-11-NOWACZYK MAREK1978Biegam na Zielonej BiaŁoŁĘce/WarszawaC+D 514OK
1472014-11-NAWROZIDIS SŁAWEK1978LegionowoC+D 513OK
9212014-12-NACZAS ŁUKASZ1989LSDC+DM512OK
2372014-11-MYSTKOWSKA MARTA1986WarszawaC+D 511OK
692014-11-MUZYKA BARBARA1970Kopytko/WarszawaC+D 510OK
3972014-11-MNISZKO URSZULA1972MarkiC+D 509OK
6672014-11-MILER CEZARY1977Lider WinnicaC+DSamorządowiec 508OK
13192015-01-MILANOWICZ-KOZIOŁ MAGDALENAWarszawaC+D 507OK
5852014-11-MIESZAŁA JUSTYNA1979WarszawaC+DK35M506OK
6612014-11-MIERKIEWICZ KRZYSZTOF1984MkM RunningC+D 505OK
6602014-11-MIERKIEWICZ BERNADETTA1986MkM RunningC+D 504OK
5092014-11-MICHALSKI ROBERT1982Nocne PiŁowanie AgrykoliC+D 503OK
11612014-12-MICHALIK MARIUSZ1979BÓbr TŁuszczC+D 502OK
3452014-11-MĘDREK DARIUSZ1971RembertÓw Team / WarszawaC+D 501OK
4452014-11-MATYSZCZAK KRZYSZTOF1978Ekobiegi/WarszawaC+DXL500OK
2132014-11-MATYSKIEL KRZYSZTOF1972Night Runners Albatrosy WarszawaC+DL499OK
2512014-11-MATYJEWICZ KLAUDIA1992WarszawaC+DXS498OK
12432015-01-MARCZAK ŁUKASZ1990FoxhoundC+D 497OK
4182014-11-MAŁECKI MACIEJ1986Runner 2.5C+D 496OK
11862014-12-MADEJEK JACEK1980Zabiegani Po Uszy/ KraŚnikC+D 495OK
5302014-11-MACUGOWSKI ADAM1979WEDELC+DKamionekXL494OK
13012015-01-ŁAPIŃSKI ZENONWarszawaC+D 493OK
2882014-11-LISIECKA MAŁGORZATA1980BIEGAM Na TarchominieC+DK35S492OK
8282014-11-LISAK KRZYSZTOF1983OTK RzeŹnikC+D 491OK
6872014-11-LIPKA ŁUKASZ1992klub- FMW WolontariatC+D 531OK
12102014-12-LECH PAWEŁ1965GiIBnOC+DSamorządowiec/M5L490OK
112014-11-LASOCKI PIOTR1981X-Pit.plC+D 489OK
3802014-11-KWIATKOWSKI ADRIAN198512tri.plC+D 488OK
1982014-11-KWIATEK TOMASZ1982MORT!/PruszkÓwC+D 487OK
3792014-11-KULBICKA EWA, ELWIRA1956WarszawaC+D 486OK
6552014-11-KUCIŃSKI ŁUKASZ1978Parkrun Warszawa Praga/ WarszawaC+D 485OK
3532014-11-KRZYŚ JUSTYNA1986Klub Matiego JeŻoweC+DS484OK
3132014-11-KRZYCKI RAFAŁ1977KB ERGOC+D 483OK
10602014-12-KRAWCZYK GRZEGORZ1975RadomC+D 482OK
3502014-11-KRAJEWSKI PRZEMYSŁAW1973WarszawaC+DXL481OK
3082014-11-KOZŁOWSKI GRZEGORZ1987AZS AWF WarszawaC+D 480OK
9572014-12-KOZŁOWSKI CEZARY1963PuŁtuskC+DM50 479OK
13202015-01-KOZIOŁ-MILANOWICZ TOMASZWarszawaC+D 478OK
3432014-11-KOWALSKA MAŁGORZATA1990WarszawaC+DM477OK
7262014-11-KOWAL KINGA1982KB CastellanusC+D 476OK
10092014-12-KOŚNIEWSKA WERONIKA1985obozybiegowe.pl/MarkiC+D 475OK
10162014-12-KOŚCIK JAKUB1985WarszawaC+DS474OK
12772015-01-KOSZELA KAROLINA1986JUDO AZS UNIWERSYTET WARSZAWSKIC+D 473OK
4422014-12-KOSTRZEWA KRZYSZTOF1983ŻabyC+D 472OK
13162015-01-KOSMALA DARIUSZ1964WarszawaC+DM50 471OK
392014-11-KORNATKO-PULKOWSKA MARIOLA1974WarszawaC+D 470OK
1162014-11-KORKOSZ ANDRZEJ1977Blizne JasiŃskiegoC+D 469OK
6802014-11-KOPEĆ WOJCIECH1986Paged Sklejka Team KopeĆC+DS468OK
7082014-11-KNYCHAS DAREK1973KB ERGOC+D 467OK
9222014-12-KŁUCIŃSKI LESZEK1972warszawaC+DM466OK
7732014-11-KLIMCZAK ALEKSANDRA1998Warszawski Klub KolarskiC+D 465OK
12822015-01-KISIELIŃSKI WOJCIECH1970LegionowoC+D 464OK
6652014-11-KIESZEK TADEUSZ1956K.S. OŻarowiankaC+DL463OK
3252014-11-KIESZEK AGNIESZKA1985ENTRE PL. TeamC+DXS462OK
1012014-11-KAZAŁA PIOTR1970ZABIEGANI PO USZYC+D 461OK
11832014-12-KASPRZAK KAROLINA1986OlsztynC+D 459OK
12132014-12-KARCZMACZYK ADAM1978SulejÓwekC+DL458OK
13062015-01-KARCZEWSKA KAJA1994Vege RunnersC+DL457OK
3382014-11-KARACZUN AGNIESZKA1983NEWSAUTO.PLC+DS456OK
4072014-11-JURKITEWICZ KRZYSZTOF1962KB BiaŁa BiegaC+DM50L455OK
3522014-11-IDZKIEWICZ MARCIN1973OgonyC+DL454OK
2022014-11-HULANICKI ANDRZEJ1956Goggle PAEC+D 453OK
1992014-11-HULANICKA IRINA1956Goggle PAEC+D 452OK
1592014-11-HARYCKI PAWEŁ1985JÓzefÓwC+DL451OK
10302014-12-HARASIMIUK PIOTR1982KOMARÓWKA PODLASKAC+D 450OK
10132014-12-HALAT ANDRZEJ1977AKS POLONIA WARSZAWAC+D 449OK
10532014-12-GRZESZCZYK SYLWIA1982Mama biegaC+D 448OK
8232014-11-GRZESZAK RAFAŁ1972DogoŃ Grodzisk MazowieckiC+DM447OK
6722014-11-GRZELCZYK PIOTR1977ZĄbkiC+DL446OK
10122014-12-GRUDZIEŃ WOJCIECH1956RadomC+DXL445OK
6952014-11-GROCHOWSKI PAWEŁ1964Biegamy z OchotĄC+DM50 444OK
5262014-11-GROCHOWSKI GRZEGORZ1961Biegamy z OchotĄC+DM50 443OK
5252014-11-GRABARCZYK MAREK1976MarkiC+DL442OK
9092014-12-GÓRZYŃSKA ANNA1975WarszawaC+DK35 441OK
10082014-12-GORAL TADEUSZ1970kaczmar projektC+D 440OK
13032015-01-GOLEŃ JAN1969KB GALERIA WarszawaC+DL439OK
1952014-11-GLIŃSKI PAWEŁ1978ZĄbkiC+D 438OK
10222014-12-GESZPRYCH MAREK1976KanieC+DM437OK
8532014-12-GAŁKOWSKI MARCIN1983WoŁominC+DSamorządowiecXL436OK
3512014-11-GAJ BOGNA1970OgonyC+DXS435OK
11362014-12-FRESZEL KRZYSZTOF1977BOERNEROWO BIEGAC+D 434OK
7582014-11-FICOŃ MONIKA1972WarszawaC+D 433OK
8692014-12-FALANDYSZ DAMIAN1987PruszkÓwC+D 432OK
6982014-11-DUDEK BARTŁOMIEJ198212tri.plC+D 431OK
11922014-12-DOROSZUK CEZARY1983MORT! / Boot Camp PolskaC+D 430OK
6112014-11-DĄBROWSKA DOMINIKA1986WarszawaC+D 429OK
9292014-12-DĄBKOWSKI KRZYSZTOF1979T-Mobile Running TeamC+D 428OK
1782014-11-CZYŻ DOMINIK1983Serock Biega z Hotelem Narvil Conference & SPAC+D 427OK
2442014-11-CZUPTA HIREK1974AON WarszawaC+D 426OK
7102014-11-CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR1964NiezrzeszonyC+DM50XL425OK
6912014-11-CZERWIŃSKA KATARZYNA1990Dream RunC+DM424OK
9262014-12-CZAYKA JOANNA1978BOOT CAMP POLSKAC+DK35 423OK
8742014-12-CZAPNIKA MARIUSZ1963KajetanyC+DM50L422OK
13242015-01-CORBI MATHIEU1980-C+DS421OK
1312014-11-CIUBA PATRYCJA1987warszawaC+DM420OK
10992014-12-CIEŚLAK PRZEMYSŁAW1980DogoŃ Grodzisk MazowieckiC+D 419OK
2762014-11-CHOJNOWSKI TOMASZ1979WarszawaC+D 418OK
4822014-11-CHAJĘCKI MATEUSZ1989WarszawaC+DM417OK
452014-11-CESAREK EMILIA1991WarszawaC+D 416OK
12032014-12-BURZYŃSKA KATARZYNA1978WarszawaC+D 415OK
11462014-12-BURAKOWSKA DOROTA1981WarszawaC+DM414OK
13002015-01-BRUŹDZIŃSKI PAWEŁWarszawaC+D 413OK
1462014-11-BOROWSKI JACEK1970WarszawaC+D 412OK
12522015-01-BORKOWSKI PAWEŁ1979GÓra KalwariaC+D 411OK
9312014-12-BOBRYK ZENON1957ŁosiceC+D 410OK
5932014-11-BOBRYK ANNA1993ŁosiceC+D 409OK
8752014-12-BIRKOS MARCIN1986SuwaŁkiC+DL408OK
1882014-11-BIERNAT AGNIESZKA1992WarszawaC+D 407OK
3542014-11-BARANOWSKI ANDRZEJ1988WarszawaC+D 406OK
5112014-11-BARAN ZENON1960KB ACTIVESPORTSC+D 405OK
9742014-12-BANKIEWICZ DAMIAN1971WarszawaC+D 404OK
832014-11-BANASZKIEWICZ MARCIN1981Lider WinnicaC+D 403OK
6512014-11-BANASIK PAWEŁ1963RadomC+DM50M402OK
1422014-11-BAŁON DAWID1985WarszawaC+DL400OK
11492014-12-BABIŃSKI JERZY1960NadarzynC+D 399OK
7572014-11-AUGUSTYNIAK MARIUSZ1972MarkiC+D 398OK
12302015-01-ARENT-STEFAŃSKA JOLANTA1976WarszawaC+DK35 397OK
10702014-12-GOLI ROBERT1976WarszawaD -134 cm/8 lat89OK